2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه گفتن منم لتیک کن بی زحمت مرسی

سلام دسترسی رو میخوایین لغو کنین باید تاپیک بزنین نی نی یارو صدا بزنین و تگ کنین اگر بلد نیستین از کاربرا بخوایین که تگ کنن هیچ راهی نیست همه چی حذف بشه دسترسی بسته بشه اسمتون تو سرچ نمیاد بالا تاپیکهاتون رو کسی نمی بینه ولی کسی سرچ کنه تاپیکهاتون تو گوگل میاد بالا

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶

استارتر توضیح بالا رو بخونین با لغو کاربری همه چی می مونه فقط دیده نمیشه با سرچ تاپیکهاتون میاد بالا 

تاپیکهای مهمتون رو از شنبه تو تاپیک حذف بگین پاک کنن روزی یکی

لینک حذف تاپیک و پست های درخواستی | تبادل نظر نی نی سایت

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
2740
استارتر توضیح بالا رو بخونین با لغو کاربری همه چی می مونه فقط دیده نمیشه با سرچ تاپیکهاتون میاد بالا ...

ممنون

یکی بودیکی نبود.....دعا کنین زودتر کارمون بشه خونمون ساخته بشه 💑🏠عروسی بگیریم💃💃                            اتفاق های خوب بیفته برامون😊😊
الان من بخام کاربریم کامل حذف بشه یکی دیگ بزنم چیکار کنم

کاری نمیشه کرد کامل نداریم فقط لغو داریم میتونین لغو کنین ولی با این شماره دیگه نمیتونین عضو بشین

فقط خودت حذف میشی تاپیک و پستات میمونه

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
الان من بخام کاربریم کامل حذف بشه یکی دیگ بزنم چیکار کنم

میزنه دسترسی به اطلاعات امکان پذیر نیست اگر لغو کنم

با سرچ ممکنه تاپیکهاتون بیاد بالا که احتمالش خیلی کمه

چجور لغو کنم

من باید لغو کنم

لغو کنم؟

2706