2752
2734
عنوان

برای درمان اگزما نوزاد طب سنتی توی قم جای خوب سراغ دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2453 بازدید | 41 پست
تنها درمانی که دیدم برای اگزما و الرژی که واقعا جواب داده باشه تو همون دو روز اول بعد درمان همین طب ...

چه عالی منم خیلی اعتقاد دارم         و برام عجیبه یه تعدادی اینجا بدون تحقیق و مطالعه ومغرضانه طب سنتی رو انکار می کنند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام شمادخترتون بردین ؟خوب شده ؟دخترمنم خیلی اکزماداره بدنش

سلام عزیزم دختر منم تا ماه پیش که ده ماهه بود به همه چی حساس بود هیچی نمیتونست بخوره میخواستم بعد از عید بهار ببرمش که یکساله شده باشه و فصل حجامت هست که الان تقریبا فکر کنم داره خوب میشه چون تخم مرغ بهش دادم و بيسکوئيت ولی نه جوش زد نه به سرفه افتاد

تا ده ماهگی هرجی میخورد حوش میزد یا صورتش یا توی سینه اش و میافتاد به سرفه های خیلی بد کل این زمستون خس خس سینه داشت و سرفه همش دکتر بودم میگفتن بخاطر حساسیته

الان بنظرم داره بهتر میشه من کرم اگزما دکتر روا زاده اینترنتی گرفتم برا جوش هاش خیلی خوب بود حجامت هم قصد داشتم ببرمش ولی الان داره بهتر میشه بنظرم یکم شب ها خس خس داره سینه اش تا ببنیم اینم بهتر میشه یا نه 

ماست و شیر گاو هم میخوام یه مدت دیگه بهش بدم اگه علایم نداشت نمیبرم 

2731
تا ده ماهگی هرجی میخورد حوش میزد یا صورتش یا توی سینه اش و میافتاد به سرفه های خیلی بد کل این زمستون ...

خوشبحالتون من دخترم یکونیم سالشه اگزمامیزنه تمام بدنش نمیدونم به چی حساسه شماکجامیخواستین ببرین حجامت؟کرموچطوری سفارش بدم؟

خوشبحالتون من دخترم یکونیم سالشه اگزمامیزنه تمام بدنش نمیدونم به چی حساسه شماکجامیخواستین ببرین حجام ...

من از سایت عطار خونه گرفتم 

ضماد اگزما دکتر روا زاده سرچ کنید میاره الان 44 تومن بود دیدم

من همین قم میخواستم ببرم یه جایی هست فکر کنم ال اسحاق بهش میگن اونجا بینم چی میگن

سلامتکده بو علی یه خراش کوچک براش میزنن بعد اونچیزایی که حساسه براش میمالن رو اون حساسیتش بر طرف میشه من تو همین نی نی سایت یه خانم انجام داده بود خوندم ضماد اگزما هم همونجا گفته بود من گرفتم عالی بود

ولی فکر کنم دکتر  گفت اگه تا یکسال حساسیت داشت یع ازمایش ازش میگیریم حالل نمیدونم چه ازمایشی منظورش بود

دکتر های الرژی هم تست حساسیت پوستی میگیرن ببینن به چه حساسه بچه چند ماه پیش 600 بود فکر کنم من انجام ندادم 

شیرخودم میدم سلامتکده بوعلی کجاس

قم خیابان طالقانی (آذر) خیابان قدس (زاویه) کوچه 6 (شهید ابوالحسن آل اسحاق) پلاک 47 سلامتکده بوعلی

بخش پذیرش

۰۲۵۳۷۲۳۵۳۵۳-۰٢۵٣٧٢٣۴۰۴۰

بخش مشاوره

۰۲۵۳۷۲۰۲۹۹۹

بخش فروش دارو

۰۲۵۳۷۲۳۴۰۳۰

باید خودتون رژیم بگیرید منم چون نتونستم رژیم بگیرم شیر خشک بهش دادم وگرنه برعکس پسرم قشنگ سینه مو میگرفت 

سلامتکده بو علی قم خیابان طالقانی (آذر) خیابان قدس (زاویه) کوچه 6 پلاک 47 

شماره پذیرش 02537235353

بخش مشاوره

02537202999

مرسی گلم بنظرتون جای معتبری هست ببرم بچمو؟

خودتون هم تحقیق کنید مراجعه کننده زیاد داره از جاهای مختلف

من خودم قبلا زالو انداختم برا صورتم اونجا 

شوهرمم حجامت کرده اول خود طبیب های طب سنتی اونجا میبینن اگه لازم باشه براش مینوسین که مثلا دو مرحلخ حجامت انجام بده بعد یه قسمتی داره حجامت و این چیزا انجام میدند 

طب سنتی افلاطون اگزمای دخترم رو درمان کرد شمارش هست 09179170344 

طب سنتی افلاطون درمان انواع بیماریها با داروهای گیاهی طبی  با بیش از سی سال تجربه ارسال دارو به همه نقاط ایران و خاورمیانه رزرو نوبت 09179170344
2706