2733
2739

دخترم دوهفته هست کل صورت و بالای سینه اش و پشت سرش دونه های جوش قرمز و زبر ریخته بیرون دکتر گفت به شیر گاو حساسیت داره و شیر خشک شو عوض کرد اپتامیل پپتی نوشت که به سختی گیر میارم اونم تاثیری نداشتع روی جوش هاش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم دخترم اینجوری بود بخصوص صورتش خارشم داشت همش صورت خودشو زخم میکرد بردمش دکتر پوست یه دارو دستساز داد خیلی عالی بود تا میزدم سریع میرفتن دونه ها و اینکه دکتر گفت اگزمای نوزاد تا۸ماه خوب میشه فقط زیاد نباید آب بخوره بهش چون بدتر میشه وتا هشت ماهم ک شد خوب شد

تاثیرشو شما بسرعت نمیبینی .نوزادایی که حساسیت دارن حتما شیرخشک پپتی یا پپتی جونیور یا ال کر بخورن.از ...

همین جا دیدم تایپک 1600 صفحه درمورد اگزما بچه ها که همشون زیر نظر دکتر هستن و هیچ بهبودی حاصل نشده براشون اغلب موقتی خوب میشن و دوباره برمیگرده تو همون تاپیک دو نفر با طب سنتی و حجامت الرژی بچه هاشونو درمان کرده بودن جالبه کسایی هم که اعتماد کرده بودن بهشون و انجام داده بودن نتیجه گرفته بودن 

من چون نمیتونم تهران برم پیش دکتر روازاده میخوام ببینم توی قم جایی هست کسی قبلا این کارو انجام داده باشه یکم خیالم راحت شه

2740
همین جا دیدم تایپک 1600 صفحه درمورد اگزما بچه ها که همشون زیر نظر دکتر هستن و هیچ بهبودی حاصل نشده ب ...

عزیزم قصیه اگزما با قصیه حساسیت به پروتئین گاوی خیلی متفاوته.بهرحال هرکی صلاح بچه شو بهتر میدونه.من که اعتقادی به طب شنتی ندارم.

تورو سننه قربونت برم!!!!
من قم نیستم اما اونجا زیاد طب اسلامی معتبر داره نوزاد دوست من اگزما داشت ضماد اگزمای دکتر روازاده می ...

اره دیدم چند نفر با این ضماد حجامت خوب شده بودن بچه هاشون

صماد و سفارش دادم بیارن برام ولی میخوام از درون بدنش هم خوب بشه اخه میگن از کبدشون هست که گرمه

شیر خودم خیلی کمه شیر خشک میدم بیشتر خودم اصلا لبنیات نمیخورم

عزیزم قصیه اگزما با قصیه حساسیت به پروتئین گاوی خیلی متفاوته.بهرحال هرکی صلاح بچه شو بهتر میدونه.من ...

خدا کنه حساسیت نباشه دکتر متخصص اطفال که بردمش گفت 

خدا کنه حساسیت نباشه دکتر متخصص اطفال که بردمش گفت  

هر دردی و پیش دکتر مخصوصش باید ببری

الان اگر به احتمال کم بجه ت حساسیت به پرتئین داشته باشه باید معده ش درمان شه که بتونه تجزیه کنه

پس باید ببریش پیش فوق تخصص گوارش نوزاد مثل دکتر ایمان زاده اون پیتونه کمکت کنه

یا پیس فوق الرژی کودک

وگرنه دکتر متخصص کودکان کمکی نمبتونه کنه

تورو سننه قربونت برم!!!!

حتما از طریق طب سنتی پیگیر باش عالیه    بنظرم تهران متخصصای طب سنتی خیلی خوبی داره   و به قم دور نیست   البته به قول یکی از کاربرای اینجا طب اسلامی هم برای درمان خیلی ازبیماریها خوب جواب می ده اگه دسترسی داری

حتما از طریق طب سنتی پیگیر باش عالیه    بنظرم تهران متخصصای طب سنتی خیلی خوبی داره   ...

تنها درمانی که دیدم برای اگزما و الرژی که واقعا جواب داده باشه تو همون دو روز اول بعد درمان همین طب سنتی بوده اونم خاومی که هیچ اعتقاد و اعتمادی به طب سنتی نداشته برای اخرین راه رفته پیش دکتر روا زاده و با یه ضماد اگزما و حجامت بچه اش خوب خوب شده منم همین کارو میکنم