2777
2789
عنوان

💥💫امام زمان (عج) در کلام شهدا💫💥

| مشاهده متن کامل بحث + 6477 بازدید | 1064 پست
ای کسانی که «یابن‏الحسن» و «یابن الزهرا» می‏گویید و عاشق مهدی هستید! مهدی(عج) در بیابان‏های خونرنگ خ ...

ای جانم🥺🥺🥺

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطفا با دلهای پاکتون یک صلوات به نیت شهید غریب و دور از زادگاه  شهید (نعمت الله شکیبایی) به اما ...

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💚

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

شهید علی صیاد شیرازی

پروردگارا! رفتن در دست توست. من نمی دانم چه موقع خواهم رفت، ولی می دانم كه از تو باید بخواهم مرا در ركاب امام زمانم قرار دهی و آن قدر با دشمنان قسم خورده ات بجنگم تا به فیض شهادت برسم.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

اللهم عجل لولیک الفرج 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

التماس دعا دارم برای سلامتی و آرامشم 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

شهید شیر علی سلطانی

اگر ریختن خون ناقابل من فرج مولایم امام زمان را نزدیک‌تر مى‌کند پس اى خمپاره‌ها خونم را بریزید.

به امید دیدار در بهشت موعود، کنار دست امام حسین (ع) وهمه خوبان عالم.

چققققدر دوس دارم این تاپیکمون رو 

شهداباران شده 😍😍😍

من عاااشق شهدا و کلام نابشون هستم 

واقعا آرامش میگیرم از تاپیکهایی که عطر شهدا درش باشه ورنگ امام زمان عج الله بگیره 😍😍

السَّلامُ عَلیكَ يا رَبيعَ الأنامَ ونَضْرَةَ الأيّام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                                   بهار1402 
شهید ابراهیم آبشت (1360-1335 آذربایجان شرقی) شما ای دوستان و ای همسنگران! خود را آماده کنید برای ظ ...

اللهم عجل لولیک الفرج به غربت حضرت زینب سلام الله علیها 🥺🤲

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   

2801