2737
2734
عنوان

بنظرتون امانت بدم بهش؟؟؟شما بودين چيكار ميكردين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 39 پست
خیلی کار زشتیه دروغ گفتن به پدر و مادر. اگر میدونی اون ها هم مخالفتی ندارند با امانت دادن بده ولی حق ...

اونا نميفهمن اصلا

گفتم اگه يه درصد فهميدن اينو ميگم!!

اخه نميان بگن گوشى قبليت كو كه

كارِ خدا نَشُد نداره😍❤️

بنظرم بفروشش باپولاش پس انداز کن بجای اینک بدیش خراب بشه 

مثل اینک موندنش توخونه اذیتت میکنه بده بفروش باپولاش یچیزی بخر 

تیکر بارداریم نیس میشه برای اینکه یه نی نی بیاد تو دلم ی صلوات مهمونم کنید خدایا به همه منتظرا هم یه نور چشم سالم بده الهی آمین ,لایک نکید اصلا ن پست ن کامنت ،کامنتی خوشتون اومد ک من گذاشتم ی صلوات برام بفرستین بجای لایک ،تو تاپیکای خوب خوبم تگم کنید باتشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا؟؟

انقد کارا میشه دیگه کرد من بدبینانشو همیشه در نظر میگیرم اینکه یک ممکنه عکسای پاک شده رو برگردونن.دو ممکنه ی برنامه نصب کنن بدون اینکه خودت متوجه شی بعد ک گوشی دست گرفتی همه امارتو درارن

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2728
چه دردسرى مثلا؟

ببین از این مشکلات بین دوستام زیاد دیدم با ردو بدل کردن گوشی و امانت دادن اون حتی.فقط خونو خونریزی شده بود حتی اگه خواهرت باشه وسیلتو بزار پهلو خودت بهش نیاز داشتی استفاده میکنی

و به خصوص تا خانواده ات قبول نکردن هیچ کاری انجام نده حتی اگه یه کار خیر باشه بخوای دل کسیو شاد کنی یه چیزی میدونم که میگم 

مثال که نمیتونم بزنم 

به زمان بندی خدا ایمان داشته باش🌍🤍(میشه برام  حتی شده یه صلوات بفرستی و از ته دلت بخوای خدا حاجتم بده؟!❤)

اول از همه جای تحسین داره کارت

دوم اینکه پدر مادرتو در جریان بزار وبگو قصدت کمکه 

سوم اینکه حضوری گوشی براش ببر بگو تا زمانی که تونستی بخری پیشت باشه نیستی دلم تنگ میشه برات اگر دیدی این مدلیم قبول نکرد دیگه بیخیال شو 

چهارمم اینکه فاز اونایی که گفتن دردسر میشرو نفهمیدم

2738
فیلم هندیه مگه😅😅😅😅😂 جناییش میکنی 

عا آبرو ریزی شده بود گفتم وسیله شخصیتونو دست هر کسی ندیدن🥺

به زمان بندی خدا ایمان داشته باش🌍🤍(میشه برام  حتی شده یه صلوات بفرستی و از ته دلت بخوای خدا حاجتم بده؟!❤)