2737
2734
عنوان

شما بودید چیکار میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 70 پست
اگر کار همیشگیه شوهرته که در مقابل خواسته های دیگران  نه نمیگه حق با شماست این یجور اختلاله ...

دقیقا شوهرم ن نمیتونه بگه انگار با بچه ازدواج کردم

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این چه افکاریه شما داری واقعا کارت خیلی زشته.اگ این قضیه برعکس باشه پدر خودت نصف شب بهت زنگ بزنه بگه ...

اگر واجب بود اره

غلط کرده زن نمیگرفته واسش زندگی داریم حریم داریم 

اشتباه حرفتون

من اگه پدر مادر خودمم بودن ساعت ۳ صبح هم میرفتم به خاطر همین اگر همسرمم تو این شرایط باشه بره ناراحت نمیشم

2731

حالا برا پدر مادر ادم کاری کنه اشکال نداره. دعا میکنن در حقش. 

ولی یبار این اتفاق برا جاری من افتاده فرداش زنگ زده بود به مادرشوهرم غیرمستقیم گفته بود دیشب خیلی اذیت شدم ولی محمد نیس بچه ها نمیخوابن. وابسطه به محمدن. حتما شب باید محمد پیششون باشه. اگه کاری دارین شبا به حمید بگید انجام بده . 

مادرشوهرمم دیگه هیچوقت به محمد نگفت. 

از نظر شماحریم دارین شاید نظر شوهرت یه چیز دیگه باشه که رفته

شوهرم کلا نظر نداره فقط لاله نمیتونه ن بگه

2740
اشتباه حرفتون من اگه پدر مادر خودمم بودن ساعت ۳ صبح هم میرفتم به خاطر همین اگر همسرمم تو این شرایط ...

عزیز من دارو واجب نبود حتی گفت بریم پیدا نکردیم صبح میریم میگه باید همون شرکتو دارو باشه خودش ماشین داره نمیره

اشتباهت این بود که کامل شرح ندادی که چرا مخالفی فقط گفتی قهر کردی و .... برای همین کسی نتونست درکت کنه. باید مینوشتی پدرش چطور ادمی هست تا بیشتر میشد باهات همذات پنداری کنیم😘💗❤️

دانشجوی ارشد حسابداری علامه طباطبایی تهران 
عزیز من دارو واجب نبود حتی گفت بریم پیدا نکردیم صبح میریم میگه باید همون شرکتو دارو باشه خودش ماشین ...

دارو که داروعه

اگه پدر مادرم بودن میگفتن بیا یه لیوان آب بده بخوریم من میرفتم

اشتباهت این بود که کامل شرح ندادی که چرا مخالفی فقط گفتی قهر کردی و .... برای همین کسی نتونست درکت ک ...

اره ولی اونقدر دلگیرو عصبانیم به شدت دنبال یه راه نجاتم

2706