2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کاش شیراز بودم

آره بخدا من خیلی درد داشتم زندگیم مختل شده بود ازکوچکترین کارام عاجزبودم ب لطف خدا و دست خیر اقای دکتر خوب شدم با دارو . خیلی دکتر باخدایی هست. 

یا رب نظر توبر نگردد
2740
آره بخدا من خیلی درد داشتم زندگیم مختل شده بود ازکوچکترین کارام عاجزبودم ب لطف خدا و دست خیر اقای دک ...

مال شما هم عمل میخاست حاد بود با دارو خوب شدی من گاباپنتین ۳۰۰ ملوکسیکام باکلوفن اصلا خوبم نکرد با کلسیم و ویتامین d

مال شما هم عمل میخاست حاد بود با دارو خوب شدی من گاباپنتین ۳۰۰ ملوکسیکام باکلوفن اصلا خوبم نکرد با ک ...

عزیزم عکس نیومد.. اسناشونو الان میگم بهت..ببین اون باپا نمیدونم چی چی بود اون خیلی بده .نخوراصلا

یا رب نظر توبر نگردد
خدا خیرت بده

سلکسوکسیب /جوینت آرایکس/مولتی دسان/کلسیتریول/ماردین/ملوکسی بار/

عزیزم اینهارو توکشو گشتم پیداکردم این اواخربرام انواع ویتلمینهارو هم نوشته بود . بهم گفت وزنتم کم کن پیاده روی اهسته. بدون شیب.اول اولش  گفت یک ماه استراحت مطلق مطلق مطلق.  پله بالاپایین نکن سرپا واینسا.چیزی بلند نکن. جاروبرقی نزن بعدها گفت نشسته کاراتو انجام بده بعد دیگه گفت زیاد سرپانمون و اینا..

یا رب نظر توبر نگردد