2733
2739
من اومیکرون گرفتم گاهی اوقات چشاییم میپره😐🥴🥴فک کن رو سفره ام دارم غذا میخورم وسطاش چشایی و مزه می ...

وای چه بد

اره منم تا یه عطسه میکنم یا با یه ابریزش بینی کلا میرهه😂💔

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off......

[QUOTE=237808518]از من دیگ ۲ سال شده🥲 مردشور کرونا انشالله ک همسر شما زود خوب میشه خدا نصیب هیچکس نکنه مثل فلج شدن ...[/QUOTE

ای بوعه.عزیزی،همچنین فدات سلامتی برا خودتم انشالله.اره والا بیچارمون کرده....

میشه یه صلوات برای سلامتیه نی نی توراهیم بفرستید🌺دامنتون سبز بشه الهی🤲🏻🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شنیدم بوهای قوی مثل ویکس یا دارچین ید ادکلن از نزدیک بو کنید عصبها تحریک میشه زودتر برمیگرده من و همسرم هر دو گرفته بودیم چون عادت داره هر روز ادکلن میزنه مال همسرم خیلی زودتر برگشت 

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
[QUOTE=237808518]از من دیگ ۲ سال شده🥲 مردشور کرونا انشالله ک همسر شما زود خوب میشه خدا نصیب هیچکس ن ...

ممنون سلامت باشین💚

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off......
2731
من شنیدم بوهای قوی مثل ویکس یا دارچین ید ادکلن از نزدیک بو کنید عصبها تحریک میشه زودتر برمیگرده من و ...

همسر منم خیلی از عطر و ادکلن استفاده میکنه ، کلی روش امتحان کردیم ولی همچنان بی نتیجه

من شنیدم بوهای قوی مثل ویکس یا دارچین ید ادکلن از نزدیک بو کنید عصبها تحریک میشه زودتر برمیگرده من و ...

عههه این راهو پس تست کنیم تا مدتی

میشه یه صلوات برای سلامتیه نی نی توراهیم بفرستید🌺دامنتون سبز بشه الهی🤲🏻🌱

من حتی ویکس و بجا وازلین به لبم زدم اصن نفهمیدم🤣

تا ۱۰ ماه هیچی نمیفهمیدم بوی ویکس واتیش و...

همسر منم خیلی از عطر و ادکلن استفاده میکنه ، کلی روش امتحان کردیم ولی همچنان بی نتیجه

واسه ما که کار کرد یعنی دکتر گفته بود که با بوهای قوی تحریک کنید زودتر برگرده

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
2740
من حتی ویکس و بجا وازلین به لبم زدم اصن نفهمیدم🤣 تا ۱۰ ماه هیچی نمیفهمیدم بوی ویکس واتیش و...

من خودم وایتکس ریخته بودم کف حموم اصلا بوشو نفهمیده بودم بعد دیدم داره از چشمام آب میاد احساس خفگی میکنم یه نیمچه ریه هم داشتیم اونجا نابود شد😐😶

من خودم وایتکس ریخته بودم کف حموم اصلا بوشو نفهمیده بودم بعد دیدم داره از چشمام آب میاد احساس خفگی م ...

چه ضررایی که این کرونا نزد واقعا😐😂

چه ضررایی که این کرونا نزد واقعا😐😂

آره واقعا کرونا خر است😄