2737
2734
عنوان

گوش کنین ببینین اگه صدامو بزارم استوری اینستا بد نیس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😍😍😍😍 واسه استوری کردن خوب نیس یعنی؟ یا کلا با استوری کردن مخالفین؟

کلا مخالفم😉😎

ولی صدات زیبا بود عزیزم

🚫کاربری دست چندنفره🚫  از هر راهی که میرم ، اخر به تومیرسم! خودت به من بگو ؛ «تو چند نفری....؟!!!»
😁💕 اره یه ساله

منم سال دیگه کلاس میرم😁

شاید پیدات کردم خودت بهم یاد بدی 😏

پررو هم خودتی😏😂

🚫کاربری دست چندنفره🚫  از هر راهی که میرم ، اخر به تومیرسم! خودت به من بگو ؛ «تو چند نفری....؟!!!»
2731
2738
واقعا؟🤣🤣🤣🤣 گلبم اکلیلی شد😍😂💕 اینجا البته خسته بودم صدام خیلی بی حال شده فردا پر انرژی ترشو ...

گلمممم ببخش ی لحظه رفتم اومدم دیدم نیس 😞😞 ی بارم میذاری

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
عیبی نداره عزیزم میزارم ولی زود مجبورم بردارم.امیدوارم باشی🥲❤️❤️ این

وای به به.. چه صدایییییییی 😍😍😍

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
😁😁😁😍😍😍😍💕💕💕

خیلی قشنگ بود عزیزم 😍😍

2706