2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم میگم خرافاته ولی چندبار شانسی درست دراومده😂😂

من تو سوالای رانندگی شوهرجواب میدادرفتم جواب دادم به طورحدسی همشون درست بودبچه ها هم گاهی اوقات اون چیزی که میگن درست از اب درمیاداینا همه خرافته

خدایا هرکی هرچی واسه ما میخواددوبرابرشو به خودش بده🥰
2728

خواهرزاده شوهرم گفته بودزن دایی حامله است.جالب اینجاست خودم هم خبرنداشتم.بعدازم پرسیدن گفتم نه بابا بعداز مدتی متوجه شدم باردارم ازش پرسیدم نی نی چیه گفت دختره.ودرستم گفت یه گل دخترخدابهم داده

خواهرزاده شوهرم گفته بودزن دایی حامله است.جالب اینجاست خودم هم خبرنداشتم.بعدازم پرسیدن گفتم نه بابا ...

چند سالش بود

برای سلامتی  خودم و خانوادم صلوات میفرستین 🙏

کلا از بچه دوساله تا پنج ساله هرچی سوال کنی جوابش هرچی باشه همونههه

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2738
من تو سوالای رانندگی شوهرجواب میدادرفتم جواب دادم به طورحدسی همشون درست بودبچه ها هم گاهی اوقات اون ...

اره منم میگم خرافاته اتفاقی گاهی درست درمیاد ولی ما چندبار امتخان کردیم درست اومد😂

شوهرخاله ام تصادف کرده بود از دختر خالم پرسیدیم خوب میشه گف ن میمیره  مامانش زد تودهنش  همونم شد

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
منم شنیدم همسایه ی دوستم خانومه دوقلو پسر باردار بوده بچه ی اولش گفته مامان دوقلو داریم دو تا داداشی

جلل خالق

برای سلامتی  خودم و خانوادم صلوات میفرستین 🙏
2706