2733
2734
عنوان

شماها بیرون از منزل باآرایش ملایم بیرون میرید یا بدون آرایش

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به لطف ماسک گاهی اوقات فقط ارایش میکنم😐اونم ضد افتاب با خط چشم ریز با ریمل 

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
2731

در کل اهل ارایش نیستم ولی ضد افتاب میزنم برخی روزا هم حسش باشه رژ حتی زیر ماسک 😁

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

باردار ک شدم چون زیاد گرمم میشد آرایش نمیکردم دیگ ازونموقع عادت کردم یه کرم  میزنم احساس خفگی میکنم نمیدونم چم شده 

منی ک مجردی و قبل بارداری  با آرایش میخوابیدم حالا یه کرم نمیتونم بزنم ☹

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤

من همیشه آرایش کامل داشتم ولی از وقتی با شوهرم دوست شدم و اون هی گفت بدش میاد حتی از یه رژ دلمرده شدم کلا آرایش نمیکنم مگرا بعضی مواقع اونم تازه تنها بخوام با دوستا و خواهرام برم بیرون با خودش باشم هی میگه اه بد شدی مصنوعی قیافه ات چهره واقعیت قشنگه😒😒ولی من دوس داشتم عاشق رنگ مو و آرایش لاک و اینا بود 

2740

آدم آرایش، کنه ولی ن اونقدری ک شبیه دلقک بشی یکم فقط یکم خودت رو از کم رنگ بودن در بیاری خوبه الان جونی دختری خوبه یکم ب خودت برسی عزیز اصلا هم احساس بد نکن خانوم باش خانومانه آرایش کن

سکوت سرشار از ناگفته هاست

منم خیلی ملایم

حتی تو عروسی در حد خیلی خیلی ساده

دوست دارم ارایشو اما نه غلیظ

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت

الان همه میگن ضدآفتاب و رژ فقط 😄.ولی جدی خودمم جدیدا بیشتر ضدآفتاب فقط میزنم . نخوام بدون آرایش میرم .تو مودش باشم آرایش میکنم . ولی کلا یه آرایش سبک که سرحال نشون بده بیشتر می‌پسندم. 

.♡You are enough. ♡                                                متاهل، عاشق موسیقی  ، فیلم و کتاب و هرچیز قشنگی...
2706