2737
2739
عنوان

اگه بتونی یه جمله بخودت بگی چی میگی

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی ها در حد حیوون و پاینتر هم عمل میکنن.بهتره یه تجدید نظر تو فکرت کنی.

منظور من فقط این هست که فقط با انسانهای خوب باید خوب برخورد کرد. 

بعضی ها ارزش خوبی کردن ندارن، همین

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
2728
منظور من فقط این هست که فقط با انسانهای خوب باید خوب برخورد کرد.  بعضی ها ارزش خوبی کردن ندارن ...

تو خوبی کردن هم حد نزار .در کل اگه از دستت میاد دریا باش.رفتارت رو در حد خودت بکن نه در حد طرف.حالا دیدی پر رو شد ، ناراحت نباش ، پر روییش باعث غرق شدنش میشه

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد.هرچقدر می شکنیم باز نمکها دارد!!

به خودم میگم الهی بمیرم برات که مادر نداری که یه خواهر هم نداری باهاش دردودل کنی   

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
تو خوبی کردن هم حد نزار .در کل اگه از دستت میاد دریا باش.رفتارت رو در حد خودت بکن نه در حد طرف.حالا ...

من بعد عمری زندگی این جمله رو تجربه کردم ، خوبی که از حد بگذرد احمق گمان بد کند، خوبی هم حد و اندازه داره. رفتار اگر در حد خودم باشه باعث سواستفاده خیلی ها که ظرفیت ندارن میشه، پس باید اول جنبه طرف رو در نظر بگیری بعد باهاش رفتار کنی.

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
من بعد عمری زندگی این جمله رو تجربه کردم ، خوبی که از حد بگذرد احمق گمان بد کند، خوبی هم حد و اندازه ...

ولی من برعکسش رو تجربه کردم.هر چقدر اروم و صبور و خوب میشی ، عین اب که تو سنگ بره ، سنگهای اطافت تغییر پیدا میکنن.زود نه ولی تغییر میکنن

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد.هرچقدر می شکنیم باز نمکها دارد!!
2738
ولی من برعکسش رو تجربه کردم.هر چقدر اروم و صبور و خوب میشی ، عین اب که تو سنگ بره ، سنگهای اطافت تغی ...

ملایمت من توی سنگ اثر نکرد که هیچ بدتر باعث ساییده شدن و تیزتر شدنش شد تا حدی که دست خودم رو برید.