2737
2734

مبارکه قربونت برم فقط روی خودت تمرکز کن لذت ببر از شبت 

زیاد خوشحالی نکن زیاد نرقص زیادنخند چون اینا تو فیلم خیلی بیشتر به چشم میاد اگه حساس باشی ممکنه بعدا از فیلم عروسی خودت بدت بیاد ...

در حد متوسط  و معمولی

اگه حرف و زر زری شنیدی از کسی بدون که قصدش فقط خراب کردن شبت هست پس اجازه نده 

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیشتر از ذوق استرس دارم🥲🥲😂😂

آخی عروسی خودم یادم افتاد

مهر ماه بود

از استرس ساعت ۲ونیم شب خوابم برد ۵ صبح هم بیدار شدم 

عضو گروه بنفش💜 ب امید روزی که برگردم به وزن ۵۵😈 وزن اولیه ۶۷👻 
2731

مبارک باشه عزیزم عاقبت بخیر بشی الهی

برا فردا فقط زود بخواب و خوش بگذرون جانم حرص هیچی رو نخور تا یه عمر خاطره خوبی بمونه برات

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
2740

ی گوشت رو در کن ی گوشتو‌ دروازه

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم

خوشبخت بشی ان شا الله  

آب و مایعات زیاد نخور....

با لباس عروس نمیشه راحت رفت دسشویی 

مانکن های زیبا گروه قرمز --> صعود به گروه نارنجی --> صعود به گروه بنفش -->۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ : ۸۸ --> ۱۸ خرداد : ۸۴/۸ --> ۱۸ تیر : ۸۱ --> ۱۸ مرداد : ۷۹ --> ۱۸ شهریور : ۷۶/۸--> ۱۸ مهر : ۷۵ --> ۱۸ آبان : ۷۳/۵ --> ۱۸ آذر : ۷۲ --> ۱۸ دی : ۶۷ --> ۱۸ بهمن : ۶۷ --> ۱۸ اسفند : ۶۶ --> ۱۸ فروردین : ۶۸/۵ --> ۱۸ اردیبهشت : ۶۵/۴ --> ۱۸ خرداد : ۶۴ --> وزن فعلی : ۶۲ --> وزن هدف : 5۸

خوشبحالت🤕

خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)❤️میشه همیشه نگاه قشنگت رو زندگیمون باشه 🥰میدونم که همیشه هوای این بنده حقیرت رو داری!🥲                                                                          

نصیحت اینکه اجازه دخالت به هیچ کس نده جاریم فامیل نمیشه😉الهی خوشبخت ترین باشی

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2706