2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام نفس جون من 23 سالمه یکبار باردارشدم با لتروزل دوقلو باردارشدم متاسفانه رحمم سپتوم دار کامل بود وتوماه شش بارداریم دچار زایمان زودرس شدم وزایمانم سزارین بود بعد از زایمان زودرسم دکترم با لاپارا وهیسترو دیواره بین رحممو جراحی کردن واز بین بردن الان دوباره باردارم تو هفته 18 طول سرویکسم 44 بود دکتر گفت نیازی به سرکلاژنداری اما من اصرار کردم وسرکلاژشدم الان تو ماه ششم بارداریمم خیلی نگرانم مشکلی پیش بیاد به نظرت مشکلم حل شده کسایی که سپتوم رحمشونو برداشتن تونستن یه بارداری سالم تا ترم برسونن خیلی نگرانم
خداجونم پسرمو به خودت سپردم
2731
نفس جون من هفته 3 بارداری هستم دکتر بهم امپول هپارین داده هر 12 ساعت و هر روز 2 شیاف پروژسترون به نظرتون مشکلی ایجاد نمی کنه؟ ببخشید ممنوعیات و ضروریات خوردنی در این دورا نرا میشه بگید چیه؟ ممنون عزیزم
سلام نفس جان . ممنون عزیزم گ جواب میدی انشالا صد در دنیا و اخرت نصیبت بشه خانومی فرمودید هفته 37 بچه کامله یعنی 37 تمام یاا 36 هفته و چند روز؟؟؟ سوال بعدیم من اول ماه 8 لک دیدم و انقباض و خطر زایمان زودرس.دکتر برام ابزوبروپین 10 نوشته روزی 3تا. این قرصو تا چ هفته باید بخورم؟؟ سوال بعدی ایم نوار قلب جنین و انقباضات اون ک فک کنم اسمش nct یا همین جورا هست بهتره کی گرفته بشه؟؟ ی سوال دیگه با عرض معذرت ، دلستر ک میگن برای وزن گیری جنین خوبه ب خاطر عصاره مالتش میگن خوبه؟؟ ببخشید این همه سوال شد ممنون
استغفراله ربی و اتوب الیه......ماشاالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
من تو هفته 15 هستم و احساس میکنم عفونت دارم. علایمم اینه: سوزش و خارش ندارم اصلا اما تا دلتون بخواد ترشح دارم! رنگشم تو مایه های رنگ آب پنیره ینی یه کوشولو به سبزی میزنه سبز سبز نیستا... زیاد بو نداره اما همیشه تو اذیتم. تازه بعد از س.ک.س هم روی بدن خودم و آلت همسرم یه تکه هایی جامدی میاد بیرون که رنگش سفید مایل به سبز آب پنیریه! خیلی نگرانم اینا خیلی اذیتم میکنن کسی بوده شبیه من باشه؟ به خاطر ترشح زیاد شبا چند بار بلند میشم خودمو تمیز میکنم. اگه کسی مثل من بوده دارو چی خورده و با دارو خوب شده؟
با کلّی اُمید :) مامانا واسه سلامتی قند عسلم یه صلوات میفرستین؟ مرداد 94 بدنیا میاد عسلی من ایشالا :*
سلام سارینا جان مگه لکه بینی یا سابقه سقط داشتی؟ عزیزم ب هیچ عنوان کارای سنگین انجام نده ندو در ماهای اول پیاده روی زیاد نکن ب تغذیه ات برس آزمایش چکاپ اولیه تو بده غذاهای کنسروی ب خصوص کنسرو ماهی و غذاهای تند نخور مصرف نمکتو کم کن
سوسن عزیزم ممنون از دعای خیرت ۳۷هفته تمام جنین ترم است عزیزم بستگی ب شرایطت داره،هر تعداد قرصی رو ک دادن مصرف کن NST تو ۳ماهه سوم انجام میشه البته واسه کسایی ک جنینشون کاهش حرکت داره با عرض پوزش اطلاعی راجع به سوال آخرتون ندارم