2733
2739

من همیشه لباس یاز میپوشم تو خونه برادرشوهرم از دیوار میپره داخل خونه مون بعد یهومیام بیرون میبینمش داخل حیاطه😡یا پسرش خب گاو چرا در نمیزنی لاقل یه زنگی ب گوشی بزن اینم بگم چون خونه هامون دوتا ویلا کنار همن یه دیوار وسط هست از اون دیوار میپره به شوهرم گفتم بهشون بگو که دیگه نپرن در بزنن اما کو گوش شنوا انگار با دیوار حرف میزنی با اینا من چیکار کنم ک از دستشون ارامش ندارم مثلا امروز برادر شوهرم خاست ماشینشو بشوره از دیوار پرید تو حیاطمون  که شلنگ رو ببره خودشون شلنگ ندارن مال مارو میبرن منم یهو اومدم بیرون تاپ گیپور بندینکی پوشیده بودم با شلوارک دیگه نفهمیدم چکار کنم با اون وضع .

زندگی مثل اب توی لیوان ترک خورده میمونه...بخوری تموم میشه،نخوری حروم میشه، از زندگیت لذت ببر چون در هر صورت تموم میشه...از لحظه لحظه زندگیت لذت ببر!...

جاسوسه مگه 😆

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااا

این مدلیشو ندیده بودم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2731

دیگه چی بگم باید خودشون بفهمن شما تذکرم دادید که

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

چقدر بی فرهنگگگگ

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 

خودت بگو فلانی جان من حجاب ندارم لطفا میای در بزن 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2738

واااای منم شوهر خواهر شوهرم پنج شیش بار با تاپ منو دیده اصلا نمیدونم چرا مراعات نمیکنه انگار از عمد میخاد منو ببینه عوضی

من درس نخوندم اما هنر توی خونمه . ناخداگاه به سمتش کشیده میشم و خداروشکر میکنم که هوش هنری دارم
خودت بهش بگو

منم گفتم اما انگار خودشونو ب کری میزنن

زندگی مثل اب توی لیوان ترک خورده میمونه...بخوری تموم میشه،نخوری حروم میشه، از زندگیت لذت ببر چون در هر صورت تموم میشه...از لحظه لحظه زندگیت لذت ببر!...

خونه ویلایی هستن شلنگ ندارن؟ به جاریت بگو شوهرت منو لختی دیده... مطمعن باش برادرشوهرت دیگه پیداش نمیشه

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست
2706