2737
2739
عنوان

این کومبانگ چه مسخره بازیه تو اینستا راه افتاده!😶

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 38 پست

ولی من حامله ام یه روز دو ساعت نشسته بودم برا چینی ها رو میدیدم نمیتونستم هم نگاه نکنم یه وضعی بود اصن هم بدم میومد هم انگار خودم داشتم میخوردم لذت میبردم😐🤣🤣🤣💔

اگه باهام مخالفی ریپ‌ نزن من برا استارتر کامنت گذاشتم نه تو...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربون صدقه هم می‌رن ای تو خیلی خوبی محشری عالی 🥴🥴🥴

میدونی چی بیشتر رو‌اعصابمه 

به بلاگر ک هر روز بایکیه بانصف پسرای ایران بوده و دختر از نمی‌دونم کدومش داره ملت زیر دستانش قربونت صدقه میرم مینویسن عشق رو باید از تو یاد گرفت تو واقعا عاشقی خیلی فداکاری فلان😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

2728

الحمدلله هر چی بی فرهنگی و مسخره بازیه تو ایران رواج داره 

اگه مستقل بشی منتظر نمیشی یکی واست کادو بخره، خوشحالت کنه!🎁💐                          مستقل که باشی اگه مثل یه ملکه باهات رفتار نشد، میتونی خودت ملکه خودت باشی! 👸🏻👑

مشکلش چیه؟

نگاه نکنید خب😂

اما گذشته اون روزا،گذشته اون شبا...حالا دنیا اینجوریه،اینجوری که تو هم باید تموم بشی برام.از فردا طرفای ظهر پرنده میشم،تموم میشم...اگر قراره دوستت نداشته باشم چه کاریه که بمونم تو این دنیا.من پرنده میشم،تو شاه ماهی...من تموم میشم،تو شروع.خوشبحال دنیا که تورو داره طفلک من،که ندارمت...اما طوری نیست،فقط۳۷ ثانیه طول میکشه تا تموم بشه نداشتنت

وااای فکرمیکردم فقط منم که از این فیلما چندشم میشه🤢🤢تازه کلی طرفدارم دارن اخه دیدن و گوش دادن صدای غذاخوردن دیگران چه چیز جالبی داره عقق😑

داشتم بنیامین گوش میدادم تو یه جای آهنگ میگفت "آره خوب بلدم قدم بزنم"   اصن پشمای آدم میریزه از این همه توانایی که خدا به این آدم داده 😂
2740
نمیدونم کیه  فکر کنم فقط من تو اینستا پیج های هنری و بدنسازی و سلامتی دارم 😐  حرص میخور ...

منم

بعلاوه دوتا پیج نجوم و تاریخ

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

تا اونجایی که شنیدم این برنامه موکبانگ اولین بار تو آسیای شرقی اجرا شد و اصل ماجرا این بود که کسایی که مشکل تغذیه و اشتها دارن با دیدن این برنامه ها به غذا خوردن علاقه مند بشن .

تو ایران حالا اومدن خانم ها با یه کیلو آرایش جلو دوربین فقط میخورن و ادا در میارن باور کن  سوال هم بپرسی اصلا نمیدونن واسه چی اینکارو میکنن 🤣🤣

2706