2737
2734
عنوان

طلافروشیه ی حرفی زد بدم اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 1142 بازدید | 66 پست
اولش این فکرو کردم ولی دوباره خندید و گفت راستشو بگید دارید یا ندارید چ دلیلی داره دوبار بپرسه خب می ...

خب شوخی کرده شما خیلی حساس شدید

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاسته ببینه متاهلی یا مجرد

حلقه دستم بود ولی خب دف اول فکر بدی نکردم بعدش ک باخنده گفت راستشو بگید گفتم ب توچ زدم بیرون اگه وایمیسادم قطعا بیشتر فضولی میکرد

تو…قلب منی💍❤️‍🔥
2728
مردم رد دادن😕 متاسفانه تقصیر یک سری ازهمجنس هامونه ک پسراروتیغ میزنن باعث شدن ب هممون ب یک‌چشم‌نگا ...

اونم دوس داشت تیغش بزنن مطمئنم اگه بار دومم اروم میگفتم ن ندارم میگفت من اسپانسر خوبیم 😑

تو…قلب منی💍❤️‍🔥
2740
شاید منظورش اینه کسی ضمانتت میکنه که ببری 

ن بابا من نگفتم حتما الان میخوام میخواست این کارو کنه میگفت الان برات فاکتور میزنم دوتاشو ببر یکیش بمونه با فاکتور پولت جور شد ببر فضول بود مرتیکه

تو…قلب منی💍❤️‍🔥
ن بابا بلاگر نیستم منظورش دوسپسر بود ک خرج بده شایدم شوهر ولی ب اون چ ربطی داشت 

من این برداشت و نکردم از حرفی ک زده.. شاید منظورش کسی بوده که ازش قرض بگیری... بازم خودت لحن  طرف رو دیدی بهتر متوجه نیشی

2706