2737
2734
عنوان

چجوری باید ائمه رو واسطه قرار بدیم و ازشون حاجت بخوایم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1032 بازدید | 62 پست
نمی‌دونم حاجتت چیه ولی اگه خیلی اصرار می‌کنی و نمیشه حتما مصلحتی درش هست یا یه جای کار میلنگه 

من یه خاسته ای دارم چرا انجام نمیشه بنظرت چرا ؟؟؟

منم مثل همه زنا دلم میخاد یکی مامان صدام کنه

قراره تا ابد با دیدن خنده بچه ها قلب منو همسرم بشکنه

کاربر قدیمی ام  کاربری شیشم   .دعام کنید منم مادر بشم ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همون یکبار میخونم همیشه با تمرکز کامل بخون ان شالله که برای تو هم بشه

ممنونم عزیزم ان شاالله

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
اگه قراره حاجت روا شی با زبون ساده ی خودتم بخوای حاجتت روا میشه نیازی به شرایط خاص و گفتن خاص نداره ...

ممنون عزیزم حتما دعات میکنم

برای فروش خونه دعای امام جواد رو بخون توی نت هست میگن خیلی خوبه

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
2731
نمی‌دونم حاجتت چیه ولی اگه خیلی اصرار می‌کنی و نمیشه حتما مصلحتی درش هست یا یه جای کار میلنگه 

کنکور دارم پس فردا و دنبال کار هم میگردم ولی چون تو شهرستانم کار پیدا نمیکنم لیسانسم دارم.

و اینکه یه بیماری لاعلاج گرفتم😔

اینا آرزوهای منه😥نمیدونم واقعا یعنی سلامتی تنم و پیدا کردن کار به صلاحم نیست؟😔

من یه خاسته ای دارم چرا انجام نمیشه بنظرت چرا ؟؟؟ منم مثل همه زنا دلم میخاد یکی مامان صدام کنه قرا ...

خیلیا شبیه تو هستن حتی امیدوار میشن یه جاهایی بعد دوباره جواب نمیکیرن ناامید میشن حتما دلیلی پشتش هست

🤍
کنکور دارم پس فردا و دنبال کار هم میگردم ولی چون تو شهرستانم کار پیدا نمیکنم لیسانسم دارم. و این ...

من خودم چندسال بیمار بودم شفا گرفتم به یکسال نکشید مریضیم دوباره برگشت نمیدونی چقدر امیدوار بودم به زندگی 

هیچ کاری بدون علت نیست من یاد گرفتم زندگی آسون نیست من باید سخت بشم 

🤍
من خودم چندسال بیمار بودم شفا گرفتم به یکسال نکشید مریضیم دوباره برگشت نمیدونی چقدر امیدوار بودم به ...

آخه من بیماریم جوریه که بخاطرش نباید از خونه برم بیرون 

واقعاا دارم میمرم از درد و همه چی 

کم اوردم

2738
کنکور دارم پس فردا و دنبال کار هم میگردم ولی چون تو شهرستانم کار پیدا نمیکنم لیسانسم دارم. و این ...

تلاش کن ان شاالله که میشه 

بعضی موقع ها برای یه آرزو باید وقت و زمان و شرایط مناسبش ایجاد بشه تا تو بتونی بذستش بیاری خودتم باید زرنگ باشی سهل انگار نباشی تلاش کنی اگه لازمه و صبوووور باشی 😒

بیماری هم صدرصد حکمت داره البته بعضی دردسرا هست که ما خودمون برای خودمان میاریم ربطی به خدا نداره 

🤍
تلاش کن ان شاالله که میشه  بعضی موقع ها برای یه آرزو باید وقت و زمان و شرایط مناسبش ایجاد بشه ...

نمیدونم خدا به خیر کنه 

یعنی همه راهی رو رفتی برای درمان؟ شرایط درمان داری اصلا؟  خدا شفا بده  🤍🙏

اره رفتم درمان نداره ۴ساله این بیماریو گرفتم 

مرسی عزیزم🌹

اره رفتم درمان نداره ۴ساله این بیماریو گرفتم  مرسی عزیزم🌹

چی بگم فقط میتونم برات دعا کنم و این که سعی کن روحیتو از دست ندی چون صد درصد رو مریضیت اثر میکنه به مریضیت سعی کن فکر نکنی و ذهنتو مشغول چیزای دیگه کن بپذیر که الان تو چه حالی هستی ولی درگیرش نشو 

خود من بخاطر یه شوک روانی که بهم وارد کردن غده تو بدنم درآمد ولی سرطانی نبود آروم آروم داشت بزرگ میشد که رفتم دراوردم 

🤍
چی بگم فقط میتونم برات دعا کنم و این که سعی کن روحیتو از دست ندی چون صد درصد رو مریضیت اثر میکنه به ...

مرسی عزیزم اره دیگه خودمم تنها کاری که میتونم بکنم اینه که استرس نگیرم

انشالله ک همیشه سلامت باشی

2706