2737
2739
عنوان

به فیلم ترسناک اعتیاد پیدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 35 پست

من خیلی دوس دارم بهترم تفریحم اینه شباهمهدبخابم منم لم بده روی مبل باهنس فیلم ترسناک ببینم ولی خیلی توروحیم تاثیرگذاشت یجورایی افسرده ام کردچون تونقش اصلی خیلی گم میشم دیگه دارم کم کم گیاهخارمیشم ازبس خون وگوشت دیدم البته بیشترفیلم های روانشناختی دوس دارم ولی کلن نمیترسم وبیشترسبک فیلم های باخونه های زیباکناردریاچه ومناظرزیبا دوس دارم😍

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یکی بگو ببینم 

یکی فقط 😅😂

چه ژانری دوست داری گلم؟

ترسناک رازآلود

ترسناک هیجان انگیز

ترسناک اسلشر

ترسناک جنایی

ترسناک ماورایی

چی میخوای؟

خواستی به این تاپیکمم یه سر بزن کلی فیلم ترسناک معرفی کردم صفحه۳۳ به بعدش هم هست فیلمهای جدیده

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=8471573&slug=

قبلا خیلی میترسیدم  اما یهویی خوشم اومده

استارتر منم مثل خودتم دقیقا منم معتاد فیلمهای ترسناکم عاشق ژانر وحشت انقدر دیدم که دیگه سِر شدم دیگه هیچ فیلمی برام جذابیت و هیجان و ترس سابق رو نداره.

۱۳ سالم بود که اولین فیلم ترسناک رو دیدم جنگیر(۱) بود درسال ۲،۳ فیلم ترسناک میدیدم ولی الان تقریبا ۱ساله نمیدونم چرا معتادش شدم وقتی نمیبینم انگار یه چیزی کم است یه کاری انجام ندادم.

ولی اینم بگم وقتی یه سری از فیلمهارو میبینم از دیدنشون پشیمون میشم بخاطر نتی که مصرف میکنم و وقتی که میزارم ولی از یه سریاشون هم موقع دیدنشون خیلی لذت میبرم.

انقدر دیدم که موصوع اکثرشون برام عادی و تکراری شده دنبال یه فیلم با موضوع خاص و متفاوتم.

تازه من تو طول روز نمیتونم فیلم نگاه کنم یه پسر۵ساله خیلی شیطون دارم که هر روز خونه رو کلا به هم میریزه من جمع میکنم.

کارهای خونه و آشپزی و ...

فقط شبها که پسرم میخوابه وقت فیلم دیدن دارم اونم تا فیلم تموم بشه دیر وقت میشه ولی بازم معتاد شدم نگاه میکنم.

هرصبحی که بیدار میشم به خودم میگم دیگه نگاه نمیکنم تموم شد ولی بازم میرم دانلود میکنم شب نگاه میکنم🤭😅

۱۱ ساله ازدواج کردم اکثرا شوهرم شبکاره شبها تنهام وقتی که شبها پسرم خوابید چراغهارو خاموش میکنم نگاه میکنم

خواستی به این تاپیکمم حتما سر بزن

کلی فیلم تو ژانر وحشت هر چی کهبخوای معرفی کردم از قدیم تا جدید.

از صفحه ۳۳ به بعد تاپیکمم کلی فیلم جدید معرفی کردم.

2740
منم میبینم چنتا معرفی میکنی؟راستی سریال ما همه مرده ایم رو دیدی؟عالیههه

تو چه ژانری دوست داری گلم؟

به این تاپیکم یه سری بزن هر فیلمی  تو هر ژانر وحشتی بخوای هست.

بغیر صفحه اول از صفحه۳۳ تاپیکم کلی فیلم معرفی کردم اکثرنشون جدیدن.

منم میبینم چنتا معرفی میکنی؟راستی سریال ما همه مرده ایم رو دیدی؟عالیههه

چه ژانری میخوای؟

ترسناک اسلشر

ترسناک ماورایی

ترسناک جنایی

ترسناک هیجان انگیز

ترسناک درام

ترسناک راز آلود