2733
2734
عنوان

میشه برام دعا کنید بخاطر اینکه شوهرم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 2111 بازدید | 108 پست
اینطور که از لجه باید با پا پیش بکشی با دست پسش بزنی .....جلسات رو باقاطعیت میرفتی ..استوری غمگین و ...

جلساتو با قاطعیت پیش رفتم اصلا استوری اینا عادت ندارم بزارم تو فضای مجازی اصلا واکنش نشون ندادم

تو جلسات میگفت نمیخوام منم میگفتم نمیخوام چه بهتر ...

ولی خب ..

جلساتو با قاطعیت پیش رفتم اصلا استوری اینا عادت ندارم بزارم تو فضای مجازی اصلا واکنش نشون ندادم تو ...

خوبه ولی کاش بلاکش نمیکردی که یکم خوشیتو ببینع یا اگه میخواست به یه بهونه پاپیش بزاره راها بسته نباشه

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همه حسابامو بستم نمیتونه نگاه کنه به هیچ وجه بعد هیچ تغییری هم ندادم پروفایل و بیوعه اینستامو و ...

خب پس اگه مطمئنی و دوستش داری  روز دادگاه نرو بزار بدوعه یکم اگه گفت چرا بگو مهریه رو قبول ندارم بزار سرصحبت بازشه یاریسک نکن از بلاک دربیار بگو دادگاه نمیام مهریه رو قبول ندارم 

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage

تااینجا که فهمیده قاطعی خوبه  ...از بیو ایناش معلومه پشیمونه مردا اول داغن ولی بعد یکی یا دوماه تازه میفهمن چه غلطی کردن تو این راهو میذاشتی که لااقل  یه قدم برمیداشت

2728
تااینجا که فهمیده قاطعی خوبه  ...از بیو ایناش معلومه پشیمونه مردا اول داغن ولی بعد یکی یا دوماه ...

اون اگه میخواست پیام بده میداد

من فقط تو اینستا و وات بلاکش کردم خیلی بد باهام رفتار کرد

بهش گفتم این کینه ها مثل آشغال تو ذهنمون میمونن بیا بریزیمشون دور 

گفت پس تو هم باید بندازم دور😐

اون اگه میخواست پیام بده میداد من فقط تو اینستا و وات بلاکش کردم خیلی بد باهام رفتار کرد بهش گفتم ...

خانوادش در جریلن طلاق هستن؟چطور چیزی نمیگن بهش

البته میتونست یه واسطه بفرسته

دقیقا

فامیلمون سر صحبت وا شده بود با خواهرش صحبت کردن گفته بود چرا حداقل یه واسطه نفرستادین خواهرش گفته بود خودش گفته نرید 

کلا عدت داشت اون منو بلاک میکرد من پیش دستی کردم

من خیلی خودمو کم کردم ... خیلی ...

2740
دقیقا فامیلمون سر صحبت وا شده بود با خواهرش صحبت کردن گفته بود چرا حداقل یه واسطه نفرستادین خواهرش ...

اوها حتما وسواس فکری داره وگرنه این اصلا نرمال نیست 

اره هستن تو مشاوره گفت خانوادم اصلا برام کاری نمیکنن میگن کاریه که خودت کردی با خودته بقیش

امیدوارم هرچی صلاحته برات اتفاق بیفته 

توی غربالگری گفتم من نمیخوام جدا شم گفت اگه قبول نکنی باهات زندگی نمیکنم طلاقتم نمیدم باید همینجور ب ...

بهونش بوده

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
پرش کردن اره ولی پیام بدم بدتر میکنه مطمئنم چون خیلی التماسش کردم از ترسم سو استفاده کرد ... اصلا ...

عزیزم خدا کمکت کنه 

سر شدی چون شوکی دربرابر بیرحمی و ظلمی که داره بهت میشه بدون اینکه تقصیری داشته باشی

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

سلام عزیزم قبل از اینکه کار ب جاهای خیلی باریک برسه برو سر راهش یه جا کذفقط خودتون دوتا باشید اگر ماشین داره بشین تو ماشینش.اگ نه حداقل تو پارک خلوتی جایی بشین کنارش خودتو بهش نزدیک کن .بگو میخوام برای بار آخر کنار هم بشینیم و با هم حرف بزنیم.بگو خاطرات خوب زیاد داریم حیفه با دشمنی همه چی تموم شه حداقل قبل تموم شدن و نا محرم شدن یه بعر دیگ کنار هم باشیم..یه کم هواییش کن اگر واقعا دلش برات تنگ شده باشه یه عکس العملی نشون میده...فقط نه حالت لج بازی و قهر اینا داشته باش نه حالت منت کشی...احساسات با عشق باشه ولی عزت نفس ام داشته باش

شرم میکنم که وزن سیری ام را با ترازوی کودک گرسنه کنار پیاده رو بکشم . . . !
2706