2737
2734

سلام دوستان عزیزم❤❤❤

امروز سالروز شهادت حضرت حمزه (ع) و حضرت عبد العظیم حسنی می باشد🥺

دوستان من مدتی هست نذر ختم صلوات دارم که بنا به دلایلی نمی تونم مثل همیشه که سفره صلوات رو تو خونه پهن میکنم 

اینکارو انجام بدم ...🥺

امروز به دلم افتاد بیام اینجا و با شما دوستان گلم این ختم صلوات رو برگزار کنم 

عزیزان هر تعداد صلوات که مد نظرتون بود اعلام کنید خوب با توجه به اینکه من نمی تونم ازتون پذیرایی کنم😅خوب به نیت حاجت همه شرکت کنندگان تو این ختم ،صلوات می فرستم و از ته دلم براتون دعا میکنم 

خواهش میکنم صلواتها رو هدیه کنید به ساحت مقدس امام زمان و به نیت حضرت حمزه برای سلامتی و فرج امام غریبمون صلوات بفرستین ...

خواهش میکنم حتی یک صلوات هم که با دل پاکتون فرستادین اعلام کنین تا برا حاجتتون دعا کنم

راستی سفره صلوات خیلی حاجت میده و ما خانوادگی یه سفره سبز صلوات داریم که به مناسبتهای مختلف پهن میکنیم که البته از چند سال پیش به خاطر کرونا جلسه هامون کمتر شده🥺

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   

۱۰ تا من

عشق شما جواد خیابانی🗿🤙آره من جواد خیابانی در مزرعه هستم بیا سرزنش کن🍆🐎army_forever⭐💜جالبه. اینجا نه‌ها، اینکه علاقه خاصی به سرک کشیدن تو زندگی بقیه داری🤡دوست عزیز! اگر جایی نظر میدم و نظرم متضاد شماست بچه نیستم. تجربه و نظر من اینه🙃✅نمیخوام لوس بازی در بیارم، ولی میشه دعام کنید؟😥💔راستی بهم هوپی میگن می تونید اینطوری صدام کنید🤗یه نیمچه نویسنده دوقطبی هستم🙃لطفا ازم سوال های شخصی و حریم خصوصی نکنید خوشم نمیاد جواب بدم🥞از من به شما نصیحت، در برابر مشکلات زندگی مثل حسینی بای در سیل باشید🤩😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
طولانی بود نخوندم۱۰۰تا صلوات

الهی حاجت روا بشین🤲

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   
من ۵۰ تا میفرستم  خانما یکی از اقوام من تو بیمارستانه خواهشا اگر میشه واسه ایشون و باقی بیمارا ...

اللهم اشف کل مریض😭🤲الهی بیمار شما هم به زودی لباس عافیت بپوشن🤲

2738
۱۰۰ صلوات . منم دعا کنید❤

الهی هر حاجتی تو دل پاکتون هست به خواست خدا به زودی روا بشه🤲🤲🤲الهی آمین

صدتا صلوات ب نیت .آینده دخترم روشن باشه و خوشبخت باشه 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
صدتا صلوات ب نیت .آینده دخترم روشن باشه و خوشبخت باشه 

ای جان 😍الهی دختر قشنگتون عاقبت بخیر و خوشبخت بشه🤲🤲🤲الهی آمین

منم‌200تا میفرستم

الهی هر خواسته ای تو دل پاکت داری به زودی زود خدا بهتون عطا کنه 🤲

2706