2737
2739
دخترم 4/5 سالشه و چون تو خونه تنهاست و حوصلش سر میره بیشتر میره خونه پدرشوهرم و با عمه هاش سرگرمه.اونا اصلا نکات تربیتی رو رعایت نمیکنن و مخصوصا مادر شوهرم خیلی دخترمو لوس کرده طوری که برا هر چیزی جیغ میزنه و با گریه هر چیزی رو میخواد و اصلا هم حرف شنوی ازم نداره
عشقم دخترممممممممممممممممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
ترمه جون منم دقیقا همین مشکلو داشتم دختر منم تنها نوه بود واسه همین خیلی لوسش کرده بودن،منو شوهرم ک عاجز شده بودیم.خدا رو شکر الان دو سه سالیه تعداد نوه هاشون رفته بالا دیگه وقتی ندارن دختر منو لوس کنن!ناگفته نماند منم رفت و امد دخترمو کم کردم ب جاش کلاسای فوق العاده ثبت نامش کردم خیلی بهتر شده،البته الان شش سال و نیمشه
آره عزیزم نذار بره خودت باهاش بازی کن خونواده شوهرت قصد بدی که ندارن به خدا اگه با دخترت سر سخت رفتار کنن وبخوان ادبش کنن باز هم بدت میاد پس نذار بره بچت تحت فشار نذاریش باید خودت صبح تا شب باهاش بازی کنی بیرون ببریش وقت بذاری بهویی بچتو محروم کنی اذیت میشه
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
شما خودت زیاده از حد دخترت رو ازاد گذاشتی، حالا میخوای تنبهش کنی؟ به نظر من از این به بعد توی رفت و آمدش نظارت بیشتری کن و به خانواده شوهرت هم چیزی نگو که ناراحت نشن. کمتر اونجا ببرش و هر وقت هم که گفتن بفرستش ی بهانه بیار. توی خونه وقت بیشتری براش صرف کن و خودت هم بیشتر ببرش بیرون و پارک ،که کم کم بهانه رفتن به اونجا هم از سرش بپره.
واقعا مامان شدم!!! [smiley]s/sm_60.gif[/smiley]
الان ب رفتارهای پسر جاریم ک نگاه میکنم میبینم متاسفاته بازم خانواده شوهرم دارن اونم لوس میکنن،وقتی دو دقه میرم خونشون از لوس بازی این پسرک اعصابم خرد میشه سریع میام خونه،نمیدونین ب پسر بچه سه ساله چه میدونی میدن.اه اه بچه اصلا از هیشکی حساب نمیبره و فوق العاده لوس و ننر
2706