2737
2734
عنوان

زایمان کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 923 بازدید | 60 پست

من نزدیک ۴ ماهه زایمان کردم داغون بودم یک ماهه اول همش گریه میکردم موهامم وقت نداشتم شونه بزنم من کمک هم اصلا نداشتم شوهرمم نصف ماه کشیکه اصلا خونه نیست یک روز در میون عصر میاد خونه صبح زود میره لباسام پر شیر بود خودم داغون بود روحیه ام الانم چون دست تنهام واقعا فرصت ندارم به خودم برسم اما همه اینجوری هستن فقط من نیستم بعد یک ماه روحیه ام خیلی بهتر شد شیر هم از ماه سوم دیگه اینجوری نیست که بریزه کم میشه خودش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخیی عزیزم قدمش مبارکه

منم عین خودت بودم مدامم گریه میکردم چرا میری سرکار؟ چرا اینو پوشیدی؟ چرا من لاغر نمیشم؟ چرا این بچه نمیخوابه

اهرشم میگرفتم میخوابیدم درست میشه عزیزم حس خیلی شیرینیه تا میگذره ادم قدرصو میدونه

کار خوبووو خدا میکنع ک با کسی حرف نمیزنه🙃نه تو آنی ک همانی.......نه من آنم ک تو دانی🧸
بخاطر همه دلداریهات مرسی😂😂😂😂

میگم که حالش عوض شه 😉

من خودم بعده زایمان دلم میخواس خودکشی کنم

میفهمم حالشو

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2731

من اوایل ارزو میکردم هرشب کی بچم چهار ماهه میشه من شر اروغ گرفتن راحت شم چشم بهم زدم دوسال گذشت....

چشم بهم بزنی میگذر ه فقط اینکه ب خودت برس ویتامین شیردهی حتما بخور غذاتم مقوی کن

یه 

پد سینه بذار که لباست بو نگیره 

بعد ۳ ماهگی شروع کن پیاده روی کنی 

منم چندماه دیگه زایمان‌ میکنم‌ خیلی نگران هیکلمم تو اینه زیاد خودمو نگاه نمیکنم همش‌میگم درست میشه فقط زمان میبره 

چند ماه اولش سخته بعد بر میگردی به حالت قبل 

درست میشه

عزیزم افسردگی بعد زایمان گرفتی

اخه گلم اون بچه بهت نیاز داره

شیر دادن و لباس شیری ک چیزی نیس

اولته شیرت زود میاد بعدا درست میشه

بروشکر کن شیر داری بچت گشنه نمیمونه

چند روز بگذره همچی درست و نرمال میشه 

این حس شکمت این غم وناراحتیت همشون تموم میشه

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️

دقیقا منو گفتی

منم تو همین وضع بودم تا چند‌ماه! 

شیش هفت ماهگی که شیرت کمتر میشه و بچه بیشتر میخوره دیگه شیرت نمیریزه، من پارچه میبستم رو سینه تا شیر لباسمو خیس نکنه ولی سختم بود، بنظرم پد شیردهی بگیر، بذار تو سوتین تا پد خیس بشه بجای لباست، من اشتباه کردم که پد نگرفتم. واسه همین خیلی بهم سخت گذشت. فکرمیکنم پد خوب باشه. با شوهرت هم وارد بحث نشو و صبوری کن، منم میونه خوبی با شوهرم نداشتم. یخورده بعد از زایمان زن افسرده میشه و عادیه. شرایط هم یهو عوض شده شوهرتم هنوز تو شوکه. صبوری کن یواش یواش درست میشه. خودتم به شکمت فکرنکن اینا همش جمع میشه. نهایت تا یکسال باید صبر کنی تا همه چی درست شه. این تجربه ی من بود گلم

2738

عزیزم برای اینکه شیرت میریزه از زیر سوتین یه پارچه بذار مثلا مثلا یه روسری بی استفاده رو چن لا کن بذار رو هر دوسینت ، وقتی خیس شد عوض کن چند تا دستمال اینجوری درست کن 

من خودم این کارو کردم لباسام اصلا بو نگرفت 

همه مادرا اینروزا رو کشیدن عزیزم،من نوزادی دخترم همش غر میزدم الانا پشیمونم لذت نبردم،فکر افسردگی بعد زایمانو از سرت بیرون کن تا بهت القا نشه،اتفاقا مردها بعد بچه هاشون بیشتر عاشق زنشون میشن اینو شوهرم بهم گفت میگفت چون قشنگترین حس دنیا رو یعنی پدر بودنو برام به ارمغان اوردی من بیشتر علاقمندت شدم .

خداروشکررر شیرت زیاده چی قشنگتر از این نعمت نی نی قشنگمون سیر میشه،غصه نخور میگذره اینروزا فقط سخت نگیر

سلام عزیزم. نگران نباش طبیعیه ولی باید به خودت کمک کنی. مادر سزارینی تا ۶ ۷ ماه شکمش انگار حس بی حسی داره و خب فرق داره با قبل آزارش میده بی توجه بتش و لباسای راحت بپوش ک بهش فشار نیاد. خونریریت ۴۰ روزه قطع میشه ولی تا قبلش اذیت کنندس و هم طبیعیا دارن هم سز، زیاد دوش بگیر و اگه اذیتی با شیر دادن شبا کمکی شیرخشک بده. که هردو رو بخوره. اگرم دوست داری شیرخودت بدی، دوش ابگرم زیاد بگیر ک تمیز بشی و حس بد نداشته باشی بعدا واست عادت میشه، از نوزادت لذت ببر. رابطه با همسر بعد از وفق دادن شما با نوزاد درست میشه

طبیعیه عزیزم منم ۱ هفته همین حال بودم اما بعدش به خودم نهیب زدمو خودمو جمع کردم 

میگن هورمونم خیلی موثره و تو برخی شدید تره 

اما عشقم به بچه زود جاشو پر کرد 

مطمئن باش تو دید همسرت الان زیبا ترینی ولی اون یکم شوکه اس بالاخره یه موجود جدید اومده تو زندگیتون برای همیشه 

قدمش اش پر از خیر و برکت باشه 

برای شیرتم پد مخصوص هست میذاری دیگه سوتین و لباست خیس نمیشه یه پیرهن مردونه بزرگم میتونی از استین تو دستات کنی مثل پیشبند میشه موقعی که بچه بغلته یا دستشویی میبری 

واسه شیر دادنم 

یکبار برای همیشه دوس پسر نامزد نیس،شوهر عقدی نامزد نیست دوران عقد میگن به بعد از عقد نه نامزدی 🥴نامزد یعنی خانواده دور هم جمع شدن با مهمونی یا بی مهمونی،رسما اعلام شده این دو نفر نامزد هستن

وای چرا ناشکری بود حرفات همش،من خیلی اذیت شدم اوایل ولی هیچ کدومش الان یادم نیست شب ها تا صبح از ذوق اینکه مادر شدم خواب نمی رفتم،من تازه ناف مم مشکل داشت  خیلی سختی کشیدم روزانه همش خداروشکر میکنم از داشتن دخترک شیرین زبونم یه مامان بهم میگه دلم غش میره براش،بیخیال شوهر شو اونم باید درک کنه هیچ چیز دیگه مث سابق نیست

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
2706