2737
2739

سوال داشتم

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من

من با موبایل و کامپیوتر رفتم قسمت دائم یا موقتش رو اصلا نمیاره که انتخاب کنم. بنظرت مشکل از کجاست. کروممو به روز رسانی هم کردم. نمیدونم بتید بزنگم اداره ینی ممکنه برا من غیر فعال باشه؟

دومین سوال اینه ظاهرا امسال با دو سال سابقه هم میشه انتقال موقت گرفت اره؟؟ من پیمانی هستم ماده 28؟

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 
2731
من

من با موبایل و کامپیوتر رفتم قسمت دائم یا موقتش رو اصلا نمیاره که انتخاب کنم. بنظرت مشکل از کجاست. کروممو به روز رسانی هم کردم. نمیدونم بتید بزنگم اداره ینی ممکنه برا من غیر فعال باشه؟

دومین سوال اینه ظاهرا امسال با دو سال سابقه هم میشه انتقال موقت گرفت اره؟؟ من پیمانی هستم ماده 28؟

من با موبایل و کامپیوتر رفتم قسمت دائم یا موقتش رو اصلا نمیاره که انتخاب کنم. بنظرت مشکل از کجاست. ک ...

آره عزیزم با دو سال سابقه میشه 

من با گوشی  رفتم آورد 

اگه نمیشه  برو کافی نت 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
آره عزیزم با دو سال سابقه میشه   من با گوشی  رفتم آورد  اگه نمیشه  برو کا ...

ممنون عزیزم. مهلتش تا کی هست نمیدونی؟

2738