2733
2734

همسرم دیابت داره فقط قرص گلی بنکلامین میخوره الان چند روزه قندش خیلی رفته بالا داره روزی 4تا قرص میخوره قبلا روزی 1دونه میخورد چیکار کنم قندش بیاد پایین.،،غذا چی درست کنم که قندش نره بالا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گزنه دم کن روزی سه باربده بخوره،تونت سرچ کن کلاخیلی مطالب مفیداره درباره رژیم های دیابتی ها....

آبجی گلم می شه یه فاتحه برای مادرم فاطمه بفرستی🤲❤کاش می توانستم بهترین جای  بهشت را برای مادرم❤ بخرم.مادرعزیزم کعبه من قبله من چه سبکبال پرواز کردی ...چه راحت تسلیم خواست خداشدی امیدوارم نوربه قبرت به باره😭😭😭همیشه در تک تک سلولهای وجودم خواهی بود...❤🌹روحت شاد
2731
اولا ک باید بره پیش دکترش  A1c اخرین بار کی‌چک‌شد و چقدر بود؟ متفورمینم میخوره؟ حواستون به ش ...

دکتر عمومی رفته چون متفورمین لاغر میکنه نمیخوره ،قندشو هر روز چک میکنه ناشتا 250 میشه ولی خیلی شکموعه نمیدونم چیکار کنم ،،پیش چه دکتری ببرم که متخصص دیابت باشه؟

2738
گل بن کلابین خیلی قند را میندازه حتماً بره دکتور  بهش برنج و شیرینی جان نده و پیاده روی تا می ...

ناشتا 250 این قرصو داره 2تا 2تا همزمان میخوره سرخود روزی 4تا میخوره خیلی نگرانشم

دکتر عمومی رفته چون متفورمین لاغر میکنه نمیخوره ،قندشو هر روز چک میکنه ناشتا 250 میشه ولی خیلی شکموع ...

متفورمین رو باید بخوره مکر اینکه عارضه ی جدی باهاش داشته باشه ناشتا ۲۵۰ خیلی بالاست قند بعد از غذا رو هم حتما چک کنین و با چارت قند برید متخصص داخلی یا فوق تخصص غدد

دکتر عمومی رفته چون متفورمین لاغر میکنه نمیخوره ،قندشو هر روز چک میکنه ناشتا 250 میشه ولی خیلی شکموع ...

همه قرصای دیابت لاغر می کنه

دکتر غدد باید بره کدام شهر هستی ؟ 

متفورمین بهتره 

جدیدا دکتر عبیدی لیرندا و چنتا قرص دیگه هم زده

2706