2737
2739
من امروز وارد نه هفته شدم

منم نه هفته دوروزدارم تاریخ اخرین وریودیت کی بوده

ارامش و اینده من 🤩گریه و خنده من تاج سرقلب منی 😍😍ب خودت افتخاره کن تو بدترین شرایط زندگیت خودت پشت خودت بودی و بس ❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه الان فقط بتاش مثبت شده دنبال جنسیت جنینی هست که وجود نداره واقعا چه فرقی می کنه چی باشه . یا پسر ...

میدونم عزیزم تجربه اول همینه باید برن تحقیق کنن برنامه یک زنو نصب کنن ک بدونن جنین هفته ب هفته چطو رشد میکنه،ولی اینجوری نگو دلش میگیره🥲

به قول صائب تبریزی:《آرامش است؛عاقبت اضطراب ها...》خلاصه که اینقدر غصه نخورید بالاخره خوب میشه،قشنگ میشه،میرسیم،میبینیم،میخندیم :)پسرم تو"دوست داشتنی ترین"خلق خدایی...!                            خدایا بحق بی بی دوعالم دامن همه منتظرا رو سبز کن هرکی آرزویِ بچه داره بهش بده🙏🌙⭐️😍 شروع رژیم(۱۴٠۲/۴/۲۵)وزن اولیه83/50،هدف70، من میتونم💪🏽❤️‍🔥
2728
21 اسفند

عزیز دوس دارم دوست بشیم انشالله کنارهم نی نی هامون ب دنیابیاد راستی تاپیک قبل خوندم منم علایم مثل شماست خیلی گرسنه میشم

ارامش و اینده من 🤩گریه و خنده من تاج سرقلب منی 😍😍ب خودت افتخاره کن تو بدترین شرایط زندگیت خودت پشت خودت بودی و بس ❣️
2740
ای جانم همسن همن فندقهامون شنا ویار داشتی؟ 

من ن ویار دارم ن تهوع خیلی گرسنه میشم نی نی سمت چپه. موهای بدنمم زیادشده

میدونم عزیزم تجربه اول همینه باید برن تحقیق کنن برنامه یک زنو نصب کنن ک بدونن جنین هفته ب هفته چطو ر ...

باید با واقعیت روبرو بشه . دلشم نگیره . چیز خاصی نگفتم . باید مادر شده صبر را تجربه کنه . آخه این که از روی خوراکی بفهمی جنسش چیه خیلی چرت و مسخرس 

من سر پسرم شیرینی دوست داشتم پسر شد حالت تهوعم زیاد بود دقیقن بر عکس نشانه های پسر زایی 

آخه چرا دلمون را به این چرندیات خوش کنیم

من هر کس میگه چی دوست داری میگم واقعا برام مهم نیس چون حس میکنم اگر این بچه توی دنیایی که الان هست بشنوه واونی نباشه که من میخام دلش می شکنه وشاید نظرش عوض بشه ونیاد واقعا نگیم دختر دوس دارم پسر دوس دارم بزاریم ببینیم تو رقابت میلیونی اسپرم ها کدوم عزیزی برنده شده و خدا انتخابش کرده

متاسفانه امروز کمی درد زیر شکم دارم و لباس زیرم کمی ترشح روش بود از ترسم دراز کشیدم و یه شیاف گذاشت ...

درد زیرشکم و کمردردهم دارم دکترگفت هماتوم ۱۷میلی دارم

عزیز دوس دارم دوست بشیم انشالله کنارهم نی نی هامون ب دنیابیاد راستی تاپیک قبل خوندم منم علایم مثل شم ...

هستم در خدمتتون 

بله وسوسه دونستن جنسیت راحتم نمیزاشت اون روزا

الان دیگه خودم رو زدم به بیخیالی😂

البته شمرخدا ویار خاصی نداشتم

ولی همچنان عشق رب اتار و آب انار و دلمه برگ مو و گوجه سبز با نمک فراوون رو دارم😅

من ن ویار دارم ن تهوع خیلی گرسنه میشم نی نی سمت چپه. موهای بدنمم زیادشده

منم بیشتر سمت چپ بود

الان صبحها قبل دسشویی که مثانه ام پره دست نیزارم انگار یه توده سفت بالای مثانه امه

ولی همچنان به سمت چپ نیخوابم

راست بخوابم اذیت میشم

هستم در خدمتتون  بله وسوسه دونستن جنسیت راحتم نمیزاشت اون روزا الان دیگه خودم رو زدم به بیخیا ...

عزیز جریان اینکه گفتین از شکم چاق باشه یا رون و باسن چیه توضیح میدین .انشالله ب سلامتی بیاد بغلتون