2733
2739

اونایی ک تجربه دارن بگن لطفا🤕♥️

دراوج مغروربودن مهربان است🥺💔                                                            اصلا میشودبرایش مرد☹️                                                  خودمومیگم😌✌️😘

تاقبل ازاینکه غلط بخوره

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

من پنج ماهگی ختنه کردم پسرمو الان دقیقا چهار روزه ختنه شده 

ولی بهتره ۳ ماهگی ک برنمیگرده ختنه کنی ما همش دورو برش حفاظ میذاشتیم برنگرده 

ب روش حلقه ختنه شد 

تاقبل ازاینکه غلط بخوره

برامن۵۰روزشه..شما پسرتوختنه کردی؟تجریه داری؟ب چ روشی ختنه کنم خوبه؟؟

دراوج مغروربودن مهربان است🥺💔                                                            اصلا میشودبرایش مرد☹️                                                  خودمومیگم😌✌️😘
دختر عمه من بچشو که ۸ سالشه هنوز ختنه نکرده :/

واااای خیلی سخته پسرمن۵۰روزس دارم میمیرم ازاسترس شنبه وقت داره😩😩

برامن۵۰روزشه..شما پسرتوختنه کردی؟تجریه داری؟ب چ روشی ختنه کنم خوبه؟؟

نمیدونم نه من بچه ندارم داداشم وزیر ۴۰روز ختنه کردیم اطلاعات دیگه ندارم

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!
عزیزم من پسرمو۱۲روزش بود ختنه کردم به روش حلقه،بعد۴روز حلقه افتاد خیلی راحت بود چون تکون نمیخورن

خداروشکر..موقع ختنه گریه هم میکرد؟من شنبه وقت گرفتم ولی دارم میمیرم ازاسترس چجوریه خیلی اذیت میشن؟؟

پسر من 10 روزش بود ختنه کردیم 

ب چ روشی؟اذیت نکرد؟