2733
2734
عنوان

مامانای گل به منم کمک کنید تا از نگرانی که دارم بیرون بیام .تو رو خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 20 پست
یاسمین جان الان دختر عموتون نی نیش بدنیا اومده اگه هم نه چه احتمالاتی را بهش دادند اگه بدونم خیلی برام بهتره .آخه میدونی من 8 فروردین که سونو کردم گفت حجم مایع خوبه اما به مدت 1 هفته بعد که دباره سونو دادم گفت کمه حالا دکترمم با توجه به جواب دو سونو فقط گفت مایعات زیاد بخور.
خدا رو شکر که وزنش خوبه؛انشاءالله که تکوناشو هم به زودی بطور واضح حس میکنی
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا رو شکر که وزنش خوبه؛انشاءالله که تکوناشو هم به زودی بطور واضح حس میکنی
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
آره عزیزم؛نی نی دختر عموم به دنیا اومده؛اون به خاطر کمبود آب،رشد نی نیش خیلی کم شده بود؛دو هفته کوجیکتر از سن حاملکیش بود؛دکترش بهش کفته بود استراحت مطلق کنه و مایعات زیاد بخوره؛جند روز که خوابید،آب دور بجه بهتر شد؛حتما استراحت مطلق کن؛جون کمبود آب خیلی خطرناکه واسه نی نی؛امیدوارم نی نی خوشکلت سالم به دنیا بیاد و قدمش مبارک باشه واستون
2731
خواهش می کنم دوستم