2733
2739
عنوان

دعا و نماز هایی برای حاجت گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 1720 بازدید | 92 پست
70 بار حمد معجزه می کنه. 1000 صلوات هم همچنین. تو مفاتیح دعاها و اعمال جالبی برای دکتر جواب کرده ها ...

دقيقا همين دستور رو هر روز انجام ميدم 

٧٠ مرتبه حمد و ١٠٠٠ صلوات

ولى …… 😔

⭐️تا نباشد امر حق🌿برگى نيفتد از درخت⭐️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جهت رفع حاجات

✋🏻❌👇

از مرحوم میرداماد نقل شده که ختم آیه شریفه

☀️قُلِ اللَّهُمَّ مَالِكَ الْمُلْك...26آل عمران☀️

را تا 40 روز و هر روز 40 مرتبه ادامه دهید و در هر دفعہ بعد از ختم 3 مرتبه یا الله بگوید و 3 مرتبه این دعا را بخواند که ان شاءالله حاجتش برآورده می‏‌شود✋🏻✋🏻

☀️أَنْتَ الَّذِى لَا إلَهَ إلَّا أَنْتَ وَحْدَكَ لَا شَرِيكَ لَكَ تَجَبَّرْتَ أَنْ يَكُونَ لَكَ وَلَدٌ وَ تَعَالَيْتَ أَنْ يَكُونَ لَكَ شَرِيكٌ وَ تَعَظَّمْتَ أَنْ يَكُونَ لَكَ وَزِيرٌ يَا اللَهُ يَا اللَهُ يَا اللَهُ اِقضِ حاجَتي بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ صَلَوَاتُكَ عَلَيْهِ وَعَلَيْهِمْ أَجْمَعِينَ☀️🍃

گشایش بخت

گشایش بستگی

✋🏻❌👇

این دعا را بعد از هر نماز بدون انکه حرکتی کند و حرف بزند بخواند که ان شاالله گشایش گردد

❌👇

اَستَغفِرُاللهُ الذی لا اله الا هوَ الحَیُّ القَیُّوم الرَّحمنُ الرحیم ذوالجلالِ و الاِکرام وَ اَتوبُ اِلیه و اَسئَلُهُ اَن یُصَلِیَ عَلی محمد و ال محمد و اَن یَتوبَ عَلَیََّ توبَهَ عَبدٍ ذلیلٍ خاضعٍ خاشعٍ فقیرٍ مسکینٍ مستکینٍ لایَملِکُ لِنَفسِهِ نَفعاً و لاضَراً و لا مَوتاً و لا حیوهً و لانُشوراً

❌هر رو  تا نتیجه انجام بدهید❌

ختم مجرب سوره نمل جهت حاجات بزرگ

(آیات 60الی64) هرروز یک آیه

از دوشنبه تا جمعه ختم زیر خوانده شود

❗️فقط جمعه رو نخوانید و گرو بذارید تا حاجت تون رو خدای مهربون بده

❗️ ایه 60 سوره نمل تا 64 که امن داره مد نظر هست

وقتی آیه 60 رو می خونین 100یا محمد (ص)بفرستید

وقتی آیه 61 رو می خونین 100یاعلی(ع) بفرستین

وقتی آیه 62رو می خونین 100یازهرا (س)بفرستید

وقتی آیه 63 رو می خونین 100یا حسن(ع) بفرستین

وقتی آیه 64 رو می خونین 100یا حسین(ع) بفرستید

این هارو هر روز بخونین که میشه 5 روز

منم یکیشو بگم که حاجتم گرفتم .. 

نذر کردم ۳ شب ، هر شب ۵۱۰ تا صلوات حضرت فاطمه رو فرستادم .... به یک ماه نکشیده کارم درست شد ....♥️

شمام برای ازدواج من تا تابستون یه صلوات مهمونم کنید 😘

لایک کنید منم براتون صلوات بفرستم

زنجان قیزی🙋‍♀️بیزدن سیزه سلام❤🙋‍♀️حاجت روایی جمع نی‌نی سایتیا❤
2738

ختم وَمَن يَتَّقِ اللَّهَ❌👇

هر کس بـہ مدت 40 روز و هر روز 150 مرتبه بگوید :👇❌  

بخشی از آیه 2 و آیه 3 سورہ طلاق :

ومَن يَتَّقِ اللَّهَ يَجْعَل لَّهُ مَخْرَجًا وَيَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا

و بعد از 40 روز هر روز 170 مرتبه آن را بخواند خواهد دید که خداوند متعال چگونه از جائی که آن شخص خبر ندارد روزی فراوان خواهد رسید✋🏻✋🏻  

📚تحفة الرضویة ص 24

2706