2737
2739
عنوان

روزی ۱۰بار افکار خودکشی دارم🚶🏽‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 60 پست
خب اینارو میشه درست کرد.پول داری حداقل.سالمی.میتونی به خودت برسی و با کسی که لایقته اشنا بشی.میتونی ...

میگه تو هیچکاری استعداد ندارم ،الانم هرجا بری یا ازت سابقه کاری میخوان یا باید یه حرفه‌ای بلد باشی 

⛔⛔ درخواست دوستی ممنوع⛔⛔حتی برای شما دوست عزیز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۲۳ مگه اورژانس اجتماعی نیست؟ چیکار میتونه کنه برام هیچی😕😪 تازه اصلا شرایط من واسه تماس با اون ن ...

اورژانس روانپزشکیه. به خاطر افکارتون میگم. درمان لازم داره. چرا امتحان نمیکنی؟

2728

منم فردا تصمیمش و دارم 

حلالم کنید

اگ دوسم داری ک هیچچچ اگ نداری غلط میکنی !! خودت باش بقیه زیاده مگ خودت چشه؟! از تو فقط یدونه تو دنیا هست :)) پس قدر خودت و بدون و خودت و کوچیک نکن تو زندگی مث شیشه باش ! هرکس شکستت ببرش •-• فقط ی عشق دارم اونم @نی_نی_یار_تقلبی هستن🥹🫶🏻 
2740
من پول ندارم تک تک چیزایی که دوست دارم بخرم فقط تو رویاهامن

فکر کردی ماها پول داریم یا اونایی که ازدواج کردن خوشبختن ببین من نمیدونم چیا داری چیا نداری ولی محال ممکنه که تو زندگیت بگردی و دلخوشی پیدا نکنی 

شاید افسردگی داره یا پریودی یا ویتامین د بدنت کمه و....

اما این بدون بقیه ادما هم اوضاعشون همینه من امشب حتی نمیدونستم چی درست کنم حتی سیب زمینی پیاز م نداشتیم شوهرم خیانت کار ....بچه هم دارم ...حالا بشینم خودم بوشم اون دنیا خدا عذابم بده؟پس لز زندگی خودکشی مریم قربانی نگاه کن ببین چی میگع واقعا همینه از کجا میدونی اون دنیا بدتر عذاب نکشی پس حداقل با بی تفاوتی و امید کوچکی به خداوند زندگی کن 

اونی که امضام میخونی دعا کن اخر عاقبت خودم و خونوادم به خیر باشه خیلی ممنون 
نه از خون بدم نمیاد و نمیترسم دوستش ندارم دلم یه شغل آروم میخواد😪 حس میکنم تو بیمارستان از بقیه پ ...

احساس میکنم خوشی زده زیر دلت 😶قشنگ درستو بخون برو سرکار و پولاتو جمع کن.تا موقعی هم که نخواستی کسی نمیتونه مجبورت کنه ازدواج کنی‌.الان گیرم درستو ول کردی قراره به چی برسی؟این شانسو داشتی رشته خوب بری خراب نکن زندگیتو لطفاا.راجب این افکار خودکشی و اعتماد به نفس پایینت هم مشاوره برو.بعدا به این افکارت میخندی

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
در عوض متاهلی عرضه داری یه غذای خوب درست کنی نه مثل من احمق ....😭

حوصله اونم ندارم

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش

ناشکری  نکن   هر کسی زیبایی های خودشو داره بهترین رشته رو داری بری  سرکار دستت تو جیبت باشه صدتا خاستگار ر ردیف میشه برات   خودکشی بدترین گناه نابخشودنی هست حتی فکرش هم  گناه هر کسی یه روزی یه جایی یکی که لایق اشه سر راهش قرار میگیره به قیافه هم. نیست  این چیزا هر کی یه قسمتی داره 

2706