2733
2734
والا من برا دختر داییم میخوام گفته واسم سایت فروش از ترکیه رو پیدا کن قبلن انجام داده و راضیه منتها انگار قبلن جاریش واسش خرید میکرده دیگه نمیخواد به اون بگه جاریه هم میدونم از همین نی نی سایت اقدام میکنه این هم داستانه من
اللهم صل علی محمد وال محمد
منم دوست دارم
اسم قاشق را گذاشتی قطار....هواپیما....کشتی تا یک لقمه بیشتر بخورم! یادت هست مادر؟ شدی خلبان، ملوان، لوکوموتیوران ....، میگفتی بخور تا بزرگ بشی، آقا شیره بشی!.... و من عادت کردم که هر چیزی را بدون اینکه دوست داشته باشم قورت بدهم حتی بغض های نترکیده ام را.......... عاشقتم مامان

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
با احترام به فروشنده های سایت اما خیلی لیر رو گرون حساب میکنید.ایران شیک بدیش اینه که از طریق زمینی فقط بار براشون میاد.زده بین دو تا چهار هفته طول می کشه اما واسه من دقیقیا چهار هفته طول کشید