2737
2739

که فکر کردم این فضا مثل قبلا میتونه کمک کننده باشه 

این سایت برای کمک به دیگرانه 

یکی مثل من یک سوال میپرسه کلا یک کامنت میگیره یکی میاد از مادرشوهر خیالیش و بدیاش میگه بالای ۱۰۰ تا کامنت میذارید

کسی که اینجا سوالی مطرح میکنه یعنی واقعاااا به جواب نرسیده که رو اورده به اینجا،جایی که معلوم نیست پشت هر اکانتش چجور شخصیتیه

انسانیت_را_فراموش_نکنیم# 😊

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بازچیشده دو دقیقه نبودماا

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

نه این سایت در حال حاضر برای وقت تلف کردنه تمام کاربران آدم حسابی هم از اینجا رفتن منم الان دارم متاسفانه وقت تلف می‌کنم بخاطر حالت اعتیادی ای ک داره دو کلمه حرف حساب هم میزنی سریع تعلیق میشی

✨happy to light and that's enough
2740

تازه خیلی چیزا هم ممنوعه 

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
نه این سایت در حال حاضر برای وقت تلف کردنه تمام کاربران آدم حسابی هم از اینجا رفتن منم الان دارم متا ...

اره . وقت میگذرونیم .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
نه این سایت در حال حاضر برای وقت تلف کردنه تمام کاربران آدم حسابی هم از اینجا رفتن منم الان دارم متا ...

شما الان داری به تمام کاربرای اینجا توهین میکنیا حواست هست،؟

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤

مثلا من رواتشناس لازم داشتم رایگان .

چند نفر مشاوره دادن . کم بودن تعداد .

اما میگفتم خانواده شوهر . ۱۰۰ صفحه راهنمایی میکردن

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره .