2733
2739
این ماه برا بارداری اقدام کردم این روزا موعد پریمه اما تکرر ادرار دارم حس میکنم ادرارم داره میریزه و سوزش خاصی ایجاد میکنه یه کم تنگی نفس دارم امروز چند قطره خون روشن دیدم فک کردم پری اومد اما بعدش ترشحات زیاد سفید اومد و از خون خبری نشد چند روز قبلم اینطوری شدم اینا میتونه علایم بارداری باشه؟ کمرم هم درد میکنه هی فرداش قطع میشه امروز دوباره کمردرد و پادرد گرفتم کلافه شدم
همسرم ..... بهترین انتخاب زندگی من....خوشحالم که با تو بودن را تجربه میکنم
احتمالش هست اما میتونه فقط به خاطر اقدام هم باشه کلا نمیشه به اعلائم اطمینان کرد بیبی چک و از خون معتبر هستن فقط
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این ترشحات و تکرر ادرارم کلافه ام کرده مثانه ام پر نیستا ولی سوزش دارم مثه وقتی که ادرارتو به زور نگه میداری
2738
نکنه عفونت داری؟ اخه میگی سوزش داری
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
صبا جون خودمم ازش میترسم ماه پیش داشتم درمون کردم ولی ترشحات عفونی ندارم خارش هم ندارم سوزشم گفتم که چه جوریه عفونت اون مدلی هم داریم؟
کلا همه علایم به جز تهوع رو موقع پری دارم توکل بر خدا ولی این ترشحات این مدلی و این تکرر و سوزش ادرار جدیدا اضافه شده
2706