2733
2739
عنوان

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1162648 بازدید | 8784 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخک عزیز
من در حال ترجمه و طراحی سایتی با موضوعات رسیدگی به پوست و زیبایی و... هستم. ضمنا شاغل هم هستم و یه کوچولوی شیطون هم دارم. زمانی من شبانه روز اینجا بودم ولی الان واقعا وقتی واسم نمیمونه.بعد از ماهها مدت کوتاهیه که هر از وقتی به این تاپیک سر میزنم و خوشحال میشم که هنوز زنده است.. خیلی مطالب مفیدی در تک تک صفحات این تاپیک وجود داره که مطمئنم اگه وقت بذارید و مطالعه کنید پشیمون نخواهید شد. کمی صبر کنید. بهتون قول میدم اون سایت به رفع بسیاری از مشکلات پوستی شما کمک کنه.
با طراوت باشید..

2728
هوووری جون گفتم که مریضای جدید رو خودش ویزیت نمیکنه یه خانم دکتری ویزیت میکنه!
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
طلا جون امیدوارم همیشه سالم و شاداب باشی. تاپیکت عالیه حتما سایتت رو هم بهمون معرفی کن میایم
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
سلام بچه ها
در مورد رنگ موی گیاهی چیزی میدونین مثلا این رنگ موی گارنیه چه طوره ؟
خیلی دلم رنگ طبیعی میخواد مجردیا خودم با حنا و قهوه و چایی شرابی می ساختم ولی به خاطر پایداری این جور رنگا نسبت به رنگایه شیمیایی و تنوع طلبیم نمیتونم استفاده کنم . چاره ای به نظرتون میاد
2740
مرسی دنیز و پریناز که جوابمو دادید
دور چشم چی بزنم چشمام بخاطر ارایش داره چروک میشه و تیره شده 25 سالمه نمیدونم کرم دور چشم با دور چشم ضد چروک چه فرقی داره؟
میشه یه دور چشم معرفی کنید که از چروک شدنش جلوگیری کنه و شبها استفاده بشه
و یه ضد افتاب دور چشم رنگی معرفی کنید
و یک پاک کننده چشم
یه مورچه اگه صد دفعه دونه اش بیافته صد دفعه برش میداره.واسه چی؟واسه اینکه امید داره.
ماسک های خانگی ضد چروک چشم:

ماسک های خانگی طبیعی و موثری برای از بین بردن و کاهش خطوط و چروکهای اطراف چشم وجود دارند. در استفاده از این ماسکها، توصیه می شود که پوست خود را با یک پاک کننده ملایم پاک کنید. بعد از استفاده از این ماسکها اجازه دهید تا ?? دقیقه بر روی پوست بماند و سپس با آب گرم بشویید. شما می توانید ماسکهای چشم را دو تا سه بار در هفته استفاده کنید.
- ماسک سفیده تخم مرغ: سفیده تخم مرغ برای سفتی پوست و درمان چروک های زیر چشم بسیار موثر است. زیرا سفیده تخم مرغ سرشار از ویتامین هایی است که برای تغذیه پوست مفید هستند. شما می توانید یک بار در روز از این ماسک استفاده کنید.
- ماسک عسل: ماسک عسل یکی از بهترین ماسکهای چشم است زیرا آنزیمهای داخل عسل خاصیت لایه برداری برای از بین بردن سلولهای مرده ، کثیف و باکتریها و کاهش عمق چروکها و خطوط دور چشم دارند. بعلاوه عسل کلاژن سازی را نیز تقویت می کند.
- روغن نارگیل، روغن دانه انگور و روغن کرچک: روغن دانه انگور دارای خواص مرطوب کننده و مغذی برای پوست علی الخصوص بازسازی پوست اطراف چشم می باشد. همچنین وجود آنتی اکسیدان هایی نظیر پروآنترسیانیدین در این روغن کمک می کند تا پوست آسیب دیده بازسازی شود. استفاده از این روغن بر روی پوست خشک باعث آبرسانی به پوست شده و همه ما می دانیم پوست های مرطوب کمتر از پوست های خشک دچار چروک می شوند. همانگونه که قبلاً توضیح دادیم روغن نارگیل اثر اعجاب انگیزی بر چروکها دارد. با ماساژ روغن نارگیل در اطراف چشم، پس از یک هفته اثر آن را خواهید دید . استفاده از روغن کرچک از قدیمی ترین راههای درمان چروکهای زیر چشم می باشد. چند قطره ازآن را هرشب پس از تمیز کزدن پوست در اطراف چشم خود بمالید و به آرامی ماساژ دهید. این کار پوست را نرم نگاه می دارد. پس از کاهش چروکهای اطراف چشم ، جهت نگهداری و جلوگیری از بوجود آمدن چروکهای جدید هفته ای یک تا دوبار از روغن کرچک استفده کنید.
- آووکادو: تاثیر بسزایی بر روی پوست دارد و باعث کاهش چین و چروکها می شود. مقداری آووکادوی له شده را به اطراف چشم خود بمالید و اجازه دهید تا روغن طبیعی آووکادو جذب پوستتان شود. این کار باعث می شود که پوستتان جوانتر و جذاب تر گردد.
- ویتامین E: ویتامین E نیز می تواند به کاهش و جلوگیری از چین و چروک خوردن چشم کمک می کند. ویتامین E یک آنتی اکسیدان است، بنابراین برای هیدراته کردن (آبرسانی) پوست خشک بسیار خوب است. هر شب قبل از رفتن به رختخواب، یک کپسول ویتامین E را سوراخ کرده و مایع داخل کپسول را در زیر چشم خود بمالید . با استفاده از انگور و آناناس در طول روز و ویتامین E در شب نتایج سریعتری را خواهید گرفت.
- ماسک خیار: یکی دیگر از درمانهای عالی چروک دور چشم، ماسک خیار می باشد. دو تکه خیار را با دو قاشق چایخوری ماست معمولی مخلوط کنید. نصف قاشق چایخوری آب لیمو تازه و یک عدد کپسول ویتامین ای را به آنها اضافه کنید و قبل از استفاده کاملاً مخلوط کنید تا یک دست شود. شما حتی می توانید تنها از خیار استفاده کنید . ? تکه خیار را بر روی چشمهای خود قرار دهید. خیار نه تنها به کاهش چروکها کمک می کند بلکه باعث رفع خستگی چشم و انرژی زایی می شود. همچنین می توانید به تنهایی از آب لیمو استفاده کنید . یک پارچه نخی را به آب لیموی تازه آغشته کنید و دوبار در روز(صبح و شب) به اطراف چشم بمالید. البته توجه کنید که آبلیمو به داخل چشمتان نرود. آبلیمو باعث کاهش چروکهای دور چشم می شود.

http://www.oppani.com/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%B1-%DA%86%D8%B1%D9%88%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%B1-%DA%86%D8%B4%D9%85-%D8%AE%D9%84%D8%A7%D8%B5-%D8%B4%D9%88%DB%8C%D9%85/
سوزت عزیز
ممنون از ماسک های خانگی و اطلاعات خوبی که نوشتی

من از ماسک سفیده تخم مرغ برای دور چشمم استفاده میکنم و خیلی راضیم ـ تغییرات رو خیلی ها احساس کردن و خوب بوده ـ به این صورت که ـ یک سفیده تخم مرغ با 4 تا 5 قطره روغن زیتون ، سفیده رو هم می زنم تا کف کنه ( کمی باز بشه ) بعد روغن زیتون رو مخلوط میکنم، زیر چشم میزنم وقتی خشک شد با آب ولرم میشورم

با حقیقت باید زیست. امّا، واقعیت را ـ تنها ـ باید دانست.
خاله ریزه جان شما دور چشم سوتینگ اون رو بزن. مناسب سن شماست قوی نیست خاصیت مرطوب کنندگی و ضدچروک داره
2706