2733
2734
عنوان

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1162631 بازدید | 8784 پست
من هر روز ضد آفتاب میزنم.حالا اگر بخوام کرم ویتامین سی هم بزنم تداخلشون مشکلی نیست.
مرطوب کننده هم رو میزنم.یعنی میشه 3 تا کرم.
با چه ترتیبی این 3تارو استفاده کنم؟مرطوب کننده رو شبا موقع خواب بزنم بهتر نیست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

Ariates جون دربارهء لیفتازوم فیس دوکس

Deniz
1391/11/4 9:21 ب.ظ

دکتر باریک بین تو سایتش به اونایی که میگن پوستشون چروک داره و سفت نیست لیفتازوم فیس دوکس رو معرفی میکنه

من خیلی دوست دارم یه ضدچروک خوب استفاده کنم ( تا الان مشکلی نداشتم ولی امروز روی گونه هام ،موقع خنده ، خط خط خط خط ....ناراحت شدم ـ شوشو هم گفت کمی چروک داری ) نمی دونم منظور از اینکه پوستشون سفت نیست چیه ؟
با حقیقت باید زیست. امّا، واقعیت را ـ تنها ـ باید دانست.
2731
سلام به دوستای خوبم
تا جایی که من میدونم کرمهای لیفتینگ برای سنین بالا هستند که طرف هم دچار افتادگی پوست شده و هم چروک داره "لیفتازوم" خودش داره میگه من واسه لیفتینگم پس فکر نمیکنم برای سنین زیر 40 مناسب باشه خانمای عزیز توجه کنید که ما از سن 30-40 سالگی به کرم های روز و شب احتیاج داریم که پوستمون رو تغذیه کنن و با داشتن لایه بردارها و آنتی اکسیدانها جلوی روند چروک شدن رو بگیرن بنابراین محصولات ضد چروک و لیفتینگ پوست اصلا تا زیر 40 سال نباید استفاده بشه

خب فرآیند اعتیاد رو اگر بدونید قانع میشید که چرا میگم استفاده نکینید:
اعتیاد یعنی اینکه یه ماده ای رو که بدن در حالت عادی به میزان نیازش میسازه از بیرون به طور مصنوعی و خارج از نیازش بهش بدی... طی این فرآیند دیگه بدن تولید اون ماده رو متوقف میکنه چون وقتی داره از بیرون دریافتش میکنه دیگه نیازی نیست خودش زحمت تولید کردنشو بکشه

پس پوستتون رو به این مواد معتاد نکنید

حالا برید بگردید یه کرم شب و روز حاوی :لایه بردار ، آنتی اکسیدان، مواد مغذی برای پوست پیدا کنید تا باهمدیگه بررسیشون کنیم
فاطی جان من برا مامانم تصمیم گرفتم لیفتازوم فیس دوکس و ژل دور چشم راسن رو بگیرم. ولی برا خودم هنوز نمیدونم چی!
با حرفت کاملا موافقم ما نباید از الان خودمونو به این چیزا عادت بدیم. پالپ ویتامینه کدلی مناسب سن ماست خیلی دوست دارم بگیرمش برا خودم ولی فکر کنم خیلی گرون باشه شما قیمت ندارید؟
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
Ariates جان لیفتازوم فیس دوکس 18700 تومنه ولی طبق نظر فاطی جون برا ماها زوده. برنز جان تو تاپیک مراقبت از پوست گفته معادل وین اکسپریت کدلی! یعنی برا اونایی که پوستشون چروک داره و شادابیشو از دست داده بالای 45 سال! منم موندم دکتر باریک بین چرا به کم سنا اینو میگه
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
بچه ها اگه کسی نظری یا تجربه ای درباره محصولات کدلی داشت بیاد نظرشو بگه
2740
به نظرم هر دارویی رو که دکترا تجویز میکنن خودمون هم باید ی سرچ کوچیک در موردش انجام بدیم.
متاسفانه الان اکثر دکترا وقت کافی برا مریض نمیذارن و به عوارض دارویی که میدن توجه نمیکنن.ی دارو رو برا همه مینویسن.من خودم تو چند مورد ی همچین مساله ای برام پیش اومد.
بعضی دکترای پوست که خودشونم مریضو ویزیت نمیکنن و دستیار دارند.خیلی مسخره است.پس تعجب نکنید اگه ی کرم یا لوسیون خیلی قوی برای سنای پایینی که مشکل خاصی ندارن میدن.
سلام
میشه بگید ارایشمونو با چی پاک کنیم؟؟؟با شیر پاک کن بهتره یا با فیس واش؟
سوال دیگه ام اینه که پوست صورتم خیلیییییییییییییی نرم و شله اما افتاده نیستااا ا اچ ا باید بزنم؟
و اینکه کرم شب چی بزنم؟اب رسان؟ضد چروک؟چییییییی؟
دور چشمام یه کم سیاهه و چون هر روز ارایش میکنم داره چروک میشه واسه دور چشمم چی بزنم ؟
دور چشمام بجای کرم پودر چی بزنم بخاطر کبودیش مجبورم ارایش کنم اما کرم پودر باعث چروک میشه لطفا راهنماییم کنید
یه مورچه اگه صد دفعه دونه اش بیافته صد دفعه برش میداره.واسه چی؟واسه اینکه امید داره.
گلی جان از 30 سالگی بهتره که استفاده بشه. ولی من پوست صورتم چربه احتمال جوش زدنش زیاده فعلا بی خیالش شدم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=340741&pageNumber=1
خاله ریزه جان بستگی به پوستت داره من چون پوستم چربه با فیس واش پاک میکنم اگه پوستت خشکه میتونی با یه شیرپاک کن خوب پاک کنی. ولی من شستن رو ترجیح میدم
برای دور چشمت هم میتونی دور چشم رنگی استفاده کنی که کاور هم بکنه لیراک میدونم داره فکر کنم آردن هم داشته باشه
من فکر نمیکنم AHA سفت کنه تا اونجا که من میدونم کار اصلیش لایه برداری ملایم و روشن کردن پوسته. اگه پوستت مشکلی نداره الکی AHA نزن بعید میدونم مواد لیفت داشته باشه! پریناز جان شما اینو جایی دیدی؟
Ariates جان شما ضدچروک گیاهی لیراک رو بزن
2706