2733
2734
عنوان

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1162629 بازدید | 8784 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خواهش می کنم فریال جان، واقعا خوشحال می شم بفهمم از این سرم نتیجه میگیرید، فراموش نکنید اگه خواستید استفاده کنید حتما با شامپوی مارک خودش باشه، بهتر جواب می ده

2738
فرناز جان سعی کن تو حموم از دمپایی استفاده نکنی، کرم ترک پا رو هم تا پاهات رطوبت دارند بزن.
من خودم با کرم ارزون دپی جواب می گیرم ولی هیمالیا بهتره، محلول ترک پای زردبند هم تو بازاره که بعضی ها تعریفشو می کنند. چون تو این زمینه مشکلم با همین حل شده دنبال چیزای بهتر نرفتم
امیدوارم پاهات زود خوب شن

نه کف پام صاف نیست.
من کرمی که گرفتم ایرانیه و اسمش ابیانست.( ابیانه) الان خیلی بهتر شدم و داره کم کم خوب میشه. اما میترسم کرم زدن رو بذارم کنار و دوباره مثل قبل بشم.
امیدوارم اینطوری نباشه.
مرسی بچه ها
Lilypie Pregnancy tickers
وای طلا بارک ا... . ماشاالله .... . واقعا چه جوری می تونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من که خونه دارم فقط میتونم به نظافت خودمو و خونم برسم به زور . راستی وقتی هم به خودم می رسم بدتر می شم ماسک می خرم می زنم سیاهتر می شم ماسک های مختلف صابون های مختلف می زدم حتی یه مدت شبا روغن زیتون می زدم فایده نداشت هیچ کدوم . الان هم فقط غذاهاس سالم می خورم . میوه و سزی زیاد... به تامین کلسیم بدنم اهمیت می دم ولی قرص اهنم رو اکثر اوقات فراموش می کنم .بعد ازحموم اب رسان پوست استفاده می کنم . موهامو هم سرم کریستال می زنم . لاک هم خریدم هر وقت پریود می شم می زنم . رز لب زیاد می زنم . مرتب تا وقت گیر بیارم می زنم . وقتی از خونه میخوام برم بیرون ضد افتاب می زنم . از مام هم هر روز استفاده می کنم ولی زیاد عطر نمی زنم که البته خیلی مهمه و باید مرتب استفاده کنم . دیگه فقط وقتی دیگه دستام خیلی خشک می شه یادم می افته باید کرم بزنم .
راستی کرم دور چشم چی می زنی؟

کرم دور دهن چی خوبه؟ دور دهنم حسابی خشک شده؟

اها یه چیی. بخور بابونه هم می دم هر از مدتی و حسابی پوستمو شفاف می کنهو لپام گل می افته ولی حس می کنم پوستمو اویزون می کنه ؟ صورتو افتاده نمی کنه بخور؟
توکلت علی الحی الذی لا یموت
2706