2752
2734
عنوان

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1163417 بازدید | 8784 پست
مرسی بخاطر تاپیکتون.بعضی از نوشته هاتونر و سیو کردم.لطفا هروقت سایت آماده شد آدرسش رو بذارین.ممنونم
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
ممنون لی لی جان
لطف کردین
پیشنهاد میکنم از اگزوویانس استفاده نکنید چون یک مارک بازاریه و تو دنیا حرفی واسه گفتن نداره. محصولات لانکوم عالیه. دور چشمش تو یه قوطی کاسه ای نسبتا کوچولوه با رنگ مشکی و روش نوشته LANCOME GENEFIQUE
وزنش 15 گرمه ولی مدت زیادی قابل استفاده هست. من یه دونه اش رو چند ماهه که دارم و هنوز تموم نشده. قیمتش بالاست ولی اگه امریکا کسی رو دارید واستون بگیره خیلی ارزونتر از ایران در میاد. چون هزینه پستش زیاد میشه و باید DHL بشه که کرم خراب نشه و فروشگاهها این هزینه رو به هزینه کرم اضافه میکنند. میتونید به سایت لانکوم هم برید و نظر کسایی رو که استفاده کردند بخونید و هم شکل قوطی اصل رو ببینید که اینجا مطمئن تر خرید کنید. من که راضیم. حس شادابی میده به چشم ها

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام به طلا بانو و همه خانوم خوشگلا.

من برای ریزش مو یه معجون!!!!! واقعا موثر دارم. اگر کسی خواست بگه بذارم.
برای خودم 100% جواب داده. البته بستگی داره که علت ریزش موهاتون چی باشه. اگر کمبود ماده ای در بدن باشه خوب باید با تغذیه و دارو رفع بشه اما اگر سست شدن پیاز مو و ضعیف شدن تار های مو به دلیل دیگه ای باشه که فقط تقویت لازم داشته باشه این مطمئنا جواب میده.
2731
راستی لی لی جان اون لایه اوزون رو خوب اومدی. من بسیار به ندرت افرادی رو میشناسم که اینجور مسایل مهم باشه واسشون. خیلی خوشم اومد. منم نمیزنم اسپری ولی نه به خاطر لایه اوزون. البته بعضی چیزا رو خیلی رعایت میکنم. بازیافت ، و تمیز نگه داشتن محیط موقع پیک نیک و خیلی هم مواظب رفتارم با بچه ها و سالمندان هستم.
موفق باشید

طلا جان در مورد دور چشم لنکوم گفته بودی. منم استفاده میکنم همین مارکو قبلا هم اَوِن استفاده می کردم.
منظورت چیه عزیزم از اینکه عالیه؟ من واقعا تفاوتش رو متوجه نمی شم و نمی دونم الان چه کاری برای دور چشمم انجام داده و آیا اصلا انجام داده؟؟؟؟

چی توش حس کردی که به نظرت عالی هستش؟ من از این مارک لوازم آرایش و عطر و اینا دارم و راضی هستم اما نمی دونم واقعا چه ویژگی خاصی در دور چشمش هست

تازه یکبار هم یک برنامه تلویزیونی که در مورد مارک های مختلف لوازم پوستی صحبت میکرد دور چشم اَوِن رو توصیه کرد
منم تا حالا تو عمرم با ارایش نخوابیدم...از خستگیم بمیرم ارایشمو پاک میکنم...حتما از ضد افتاب استفاده میکنم...روز در میان حتما حمام میرم..صورتمو هفته ای سه بار با بابونه بخور میدم....موچین همیشه دستمه واسه زیر ابروهام...میوه و سبزی خیلی میخورم...گیاهخوارم یجورایی
حق با بودایی ها بود آدمهای گناهکار به مرگ محکوم نمیشوند'به زندگی محکوم میشوند
چشم بانو! شما امر بفرمایید خانوم طلا

ترکیبی بسیار مفید برای تقویت موها!

گوجه فرنگی‌: 1
تخم مرغ محلی: 1
چای غلیظ تازه دم: 1 لیوان (من معمولاً 1 لیوان بزرگ میریختم)
روغن زیتون: 1 قاشق غذا خوری
زعفران: کمی
عسل ابکرده: کمی
قهوه تازه: 1 قاشق غذا خوری (که باید پودر کنید، عطاری ها دارن و رنگش سبز هست)
خاکشیر ساییده شده: 1 قاشق غذا خوری
سدر: 4 قاشق غذا خوری
حنا: 2 قاشق غذا خوری

از اینجا به بعد مواد اصلی‌ نیستن ولی‌ اینها هم برای مو خیلی موثرن
سبوس گندم
سبوس برنج
بابونه
نخود خام ساییده
روغن بادام
پودر روز ماری

اصلا نگران رنگ گرفتن نباشید. اگر نسبتها رو رعایت کنید به هیچ وجه رنگ نمی گیره موهاتون

دستور استفاده هم به این ترتیبه که: تا 6 هفته، هفته ای 1 بار روی موها بذارید.
بعد از اون دو هفته یکبار و بعد هم ماهی یکبار. ترمیم ترمیم میشه.
من اون موقع که آرایشگرم یادم داد، حواسم نبود ازش بپرسم چه مدت ولی خودم 2 ساعت گذاشتم روی موهام بمونه. همون یکی دو هفته اول جواب داد.
طلا جان، شما سبوس برنج رو چطور می جوشونی و چقدر؟ من به این زودی چند تا تار موی سفید و همشونم تقریبا در یک قسمت موهام دارم و خیلی ازارم میده.

کسی میدونه رزماری رو برای سفیدی مو چطور باید استفاده کرد؟
من هرشب ارایشمو با دستمال مرطوب پاک میکنم بعد اسکراب میزنم میمالم بعد میشورررممم....یه شب درمیون ماسک جینسینگ میزنم....بعد میشورممم..اخر شب میخام بخابمم..کرم ترک لب...کرم روشن کننده...می مالممم..میخابم
هر وقتم میرم بیزرووووووووووون ضدافتاب میزنمم....بعد ارایش میکنممم...ماسک مو داخل حمومی و بیرون حمومی استفاده میکنم..ویتامین ای زینک هم میخورممم...واسه موهام..یه مدت ساپلس مدز خوردم که دیگه گیر نمیادد
2706