2737
2739

سلام کسی بوده توی اطرافیانتون ک هم بچه دار شده باشه هم ب پیشرفت خودش وزندگیش برسه؟؟ 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

آره ما یه دختره تو فامیلمون سیکل داشت که شوهر کرد بعد بچه دار شد خوند الان دیپلمشو گرفته میخواد بره دانشگاه تازه کتابم مینویسه 

اسمشم نمیگم که خودم شناخته نشم 😊

عمریست دخیلم به ضریحی که نداری 💚 یا فاطمه ( س )            من زنده ام به عشق تو یا صاحب الزمان ( عج ) هر چه دارم از تو دارم یا اباصالح المهدی ادرکنی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
من میخام از تابستون برم دنبال هدفم 🥴✌

چند تا بچه دارین؟ همینکه تصمیمش رو گرفتین انشاءالله حتما میتونید ب هدفتون برسین

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
آره ما یه دختره تو فامیلمون سیکل داشت که شوهر کرد بعد بچه دار شد خوند الان دیپلمشو گرفته میخواد بره ...

چقدر عالی ،،امیدوارم منم بتونم 

من با بچه هم  دانشگاه رفتم هم شاغل بودم

چقدر عالی ،اتفاقا منم میخوام برم ادامه تحصیل منتها نمیدونم اونموقع با وجود دوتا بچه چطور باشه 

چقدر عالی ،اتفاقا منم میخوام برم ادامه تحصیل منتها نمیدونم اونموقع با وجود دوتا بچه چطور باشه 

من اون زمان یه بچه داشتم برنامه ریزی میکردم هم درس میخوندم هم شاغل بودم ، الانم دو تا بچه دارم و دنبال کار هستم 

گر نگهدار من آنست که من میدانم.... 
چقدر عالی ،،امیدوارم منم بتونم 

ان شاالله . قطعا میتونید . یه جایی خوندم برای این که چیزی بدست بیارید باید چیزهایی رو از دست بدید 

باید قید یه سری چیزا رو بزنید مث مهمونی و تفریح و مسافرت 

عمریست دخیلم به ضریحی که نداری 💚 یا فاطمه ( س )            من زنده ام به عشق تو یا صاحب الزمان ( عج ) هر چه دارم از تو دارم یا اباصالح المهدی ادرکنی 
🤣🤣🤣مث من نباشی میشه تا دوسال فقط وظیفه خودم مادری و وقف فرزند میدونستم

مث شما نیستم منتها از شما تباه ترم .من سه سال کامل خودمو وقف بچم کردم ن درسی ن هنری هیچی یاد نگرفتم ودنبالش نرفتم ولی انشاءالله ایندفعه توکل ب خدا میخوام خودمو فراموش نکنم .

یه دوستی دارم ۳تا بچه داره دوتاش رسما شیر ب شیر بود اونم با خواست خودش ولی با همین ۳ بچه و بدون کمک هیچ کس .هم الان مدرک درسی اش گرفت هم رشته ای ک میخواست دنبال کاراش هست هم گواهینامه رو با دوتا بچه گرفت بقیه تش با وجود سه تا ،در ضمن ۵ وعده نماز و روزه اش سر جاشه و شیرینی خانگی و غذا ی مقوی 

2706