2752
2734

💕🌙🌱سلام دوستان وقت بخیر امیدوارم که حالتون خوب باشه عیدتون مبارک 

سفره صلوات داریم. اول به نیت تعجیل در فرج آقامون امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف و سلامتی ایشون بعد ❤️سلامتی دوستامون و حاجت ‍دلشون و شفای بیماران مدنظر شون. 🌻🌙

@asmaaaajooooon    

@نفس91 @شینگل_پتو  

fate نی نی رو سلام بغل بگیره @یارضاااااااااااااا‍ و شفای بچه اش @yaghotekabod‍ 

@همون_راد   شفای بچه اش @گچگ_کرمانج   و سلامتی عزیزانش و حاجت دلشون صابره و شفای بیمار در کما @هاناالسادات‍ فرخنده تورک 

@جیگرررررررررررر    ر‍ @جیگرمامانمم‍ @o__o_ و آمرزش گناهان و آرامش روح محمد

حجت دل مرضیه و عزیزانش و شفای بابا بزرگش 

شفای بابای @خدابزرگه_ @مستورررررره 

حاجت دل @turk_asana‍ و سلامتی عزیزانش . 

@مامان،مهدیار سلامتی خودش و عزیزانش آمرزش گناهان و آرامش روح مادر بزرگ مهدیار. آمرزش روح و. بابا و دایی. فاطمه و آرامش روح عزیزانش 

@دختررویاها حاجت دلش و آمرزش گناهان و آرامش روح مادر بزرگش @negara30 

@گلزعفرونی‍ @بانو80 سلامتیش @yalda_mgn‍ 

@yagmur8095‍ حاجت نهال جان حاجت چیبس و خواهرش تو خود خدایی ما تابان 85 رعنا 

@allaheh_jan @topol_bamaze‍ 

مینا مینا شفای خدیجه نیلوفر شقایق. 

رویا عاشقی رویا بانو فاطمه آلما فاطمه لیدی نگینمحیا الهام فاطمه فافا @ساکت1360 نلی @sarire‍ @نیوگارا نجوان فاطمه چیکا مهرانه عسلی نیوشا نوه فردوسی فرفری چیبس جوانمرد یه آدم 

frs @مامان،مهدیار و پسرش @khoday_mer3p @حالابماند @3تار 

@orkide121 ‍ @مائده6525221 و شفای برادرش @آرسامم و شفای بچه اش و شفای همه اوتیسمی ها شفای هلن @آرزوهام3 شفای آبجیم @هلند‍ و شفای بچه اش @شینگل_پتو مدیسا

سلامتی @مرمر75 شفای پسر عمه نگار @کیک_میقولی

حاجت دل فلک و بچه ها ش و نوه هاش و حاجت دل همه دوستانی که دراین تاپیک شرکت می کنند.چه لایک چه منشن شدن (هردوستی که اسمشون نوشته باشه اینجا به هر طریقی)💕 همه دوستانی که التماس دعا داشتن 💕همه دوستانی که در تاپیک های من شرکت کردن به هر شکلی اسمشون نوشته شده 💕همه دوستانی که خودم صدا زدم از اولین نفر تا آخرین نفر در هر تاپیکی در فضای (مجازی) 💕 همه دوستانی که اسمشون رو نوشتم در لیستها و اسکرین رو گذاشتم 💕همه دوستانی که در تاپیک هاشون حضور داشتم همه دوستانی که صدام زدن همه کسانی که پست و تاپیکای من رو لایک کرد همه کسانی که پست و تاپیکاشون رو لایک کردم 💕

ثواب ختم هدیه به 💕شهید غلامعلی سابقی فضلی و 💕شهید مدافع حرم رضا اسماعیلی

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

🌻🌙💕@asmaaaajooooon 

@نفس91 @شینگل_پتو‍ fate نی نی رو سلام بغل بگیره @یارضاااااااااااااا    و شفای بچه اش 

@yaghotekabod    

@همون_راد شفای بچه اش @گچگ_کرمانج‍ و سلامتی عزیزانش و حاجت دلشون صابره و شفای بیمار در کما @هاناالسادات    فرخنده تورک 

@جیگرررررررررررر‍ @جیگرمامانمم    @o__o_ و آمرزش گناهان و آرامش روح محمد

حاجت دل مرضیه و عزیزانش و شفای بابا بزرگش 

شفای بابای @خدابزرگه_ @مستورررررره 

حاجت دل @turk_asana‍ و سلامتی عزیزانش 

@مامان،مهدیار سلامتی خودش و عزیزانش آمرزش گناهان و آرامش روح مادر بزرگ مهدیار

@دختررویاها حاجت دلش و آمرزش گناهان و آرامش روح مادر بزرگش @negara30 

@گلزعفرونی‍ @بانو80 سلامتیش @yalda_mgn‍ 

@yagmur8095‍ حاجت نهال جان حاجت چیبس و خواهرش تو خود خدایی ما تابان 85 رعنا 

@allaheh_jan @topol_bamaze‍ @yada_7

@yada_7985 ملیکا مژده سفیدبرفی دختربلا و شفای مادر بزرگش غزل @نگارم_ملکه_کورد‍ @miss_maaahsaaa‍ @ژیناگلمن  

مینا مینا شفای خدیجه نیلوفر شقایق 

رویا عاشقی رویا بانو فاطمه آلما فاطمه لیدی نگینمحیا الهام فاطمه فافا @ساکت1360 نلی @sarire‍ @نیوگارا نجوان فاطمه چیکا مهرانه عسلی نیوشا نوه فردوسی فرفری چیبس جوانمرد یه آدم 

frs فاطمه زهرا @دختری_که_عاشق ماه شد ginny 

@دعام_میکنی_مهربون؟‍

برکه فاطمه ننه متین مامان دو وروجک ماه_تابان

لیلا 🌱 ملیکا هدا منصورهحنا و کیانا و مژگان و سوگند و کوکا و نهال و مریم و نی نی مریم تورک فاطی تورک هستی و شادی و هاله و همیار و ملیحه و نیکا و باهار و باهاره و مبینا و ریحانه و الناز. و دلا و الهام‌ها و جیرون و آوا و ماهور و و الهه ماه و آسنا و دلبند و زهرا و. نازنین.. آیناز آناهیتا.. آناهیتای ما ریحان گلی... آتنا. نازی و ساحل و رها و زینب و فرخنده و الناز و پاندا و اصغر و اکبر و و فاطمه مهتا.. مهدیه نرگس رویا.. نگار.. دنیا.. چویی.. مهتاب همتا. الهام. اوین غزل. غزاله.. حنا الهه کورد @حنای_من وفا ساناز ساناز سوئیسی بهنازهلن مینا مینا عسل نی نی.. عسل آوا سوسن. لیلا.. لیلا و حاجت برادر شوهرش نورالدین فافا فاطمه سارا معصومه ندا دنیا مهشید آتنا آناهیتای مهرک مهدیه مهدیه یسنا شفای خدیجه تیما تینا مشاد مریم رویاها ندا پریسا سینا محمد مهدی رضا نگار یلدا مهدیه ننه جعفر و بچه هاش زری و بچه هاش منا و عزیزانش مهاجر. خدیجه و بچه هاش 🌱

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@nansi4218   ‍  @الماس1400    @الهــــــــام @تپلمپلیگوگلولی‍ @مامان،مهدیار    

@مائده6525221   @درمسیرخدا    

@بانو_80 سلامتیش @saberehhhhhh و افسانه @دلبرترینم @dunijet @رازک74 @77mary و خاطره مینا و بچه @63aysan‍ @ساکت1360 

@کمنتالببی @مستورررره‍ آیه جون 

@eliott93‍ @سارای1400  

@الماس1400 @شبنم1363 @گلtکاغذی 

@zeinab8586 @نازنین1372  

@سایه1399 @paryaz @anini  

@آرزوهام3 @گچک_کرمانج @شولا۹۹ 

@دردکشیده @مدرس_حسابداری @ستاره_74  

@عشق55 @عشق5 @ثنا3  

@ثناخاتون @namakdooon @ظهور_313  

@منتظرررررظهور @جیگرررررررررررر  

@صبا79 @تیاکم @فرگاز بهروز_عشق_ماندانام

@mahboooobeh4‍ @marefat70‍ @منوبارون @متولد١٣٩٩ @دل_غمگین.. @دخترناراحت

@شکلاتخشمگین‍ سوگند لیدی @شهیدکربلاحسین

@لیلیاسه @بارون_دم_صبح‍ @@ghost_2005 @خانمبلا سوسن سوسن مونا و خانواده ش مامان جعفر بچه هاش @999fateme 

@madam63 آرامش دل جانیکو @هلند شفای بچه اش @کچ @کیاناااااااااا @سلین97829 @ستیا95مهسا73 و شفای مهدی 

@سوسنیک شقایق شقایق عاطفه عاطفه عاطفه آوا مهگل @شهنور مبینا مبینا @نورابالام2 

نوال، royaasgari دختر کبریت فروش فاطمه فافا 

دختر دانشمند mozhgan_0075 شفای برادرش و سلامتی عزیزانش @12345dara12345 الهه کورد کاربره الحمدالله @مامی99مارال‍ و شفای پدرش @دختر_پاییزم۲۴ @شینگل_پتو @sholeeeee @sssatefeh @shekasteh 

@angel74 گلگلی @helen67 @nilofar808abi @دختر_طبیعت_    

@fateme_369 @دخترآینه الهه جان@elahe_sharghi‍

@eligon @اثبهعث فاطمه محدثه 

@leylaa132 @مهراوه_19 

@00زیتون00 @boymader 

@zahraayat و شفای مادرش 

@fate20o0 @mooo45 @fatemehjan1111‍ 

@حصارسکوت و شفای مادرش @سحریsahar @غمزده۱۲۳‍ و زهرا @maryamgoli437 @maaaryam7 @مریمی1375 

@mahsaa78 @mahsaaa72‍ @صبا123 و سلامتی خودش و نی نی و مادرش

@نگاروحلما و شفای مادرو پدرش @آذر_57 و شفای مادرو پدرش @آشرشته و شفای همسرش 

@ترنم987 @joliedame‍

@145پگ‍ و شفای بتول @پ_ن_پ

@dokhi_goli‍ @1394000 @ناتالیاا‍ @ملکاجان 

@ملکه__یخی @مرمر75 @x3

@آااااااا @تبسم1367 عسل جانم @سباااا‍ دلبر مهدیه @kolohe @شهریورهفتاد @fatemehzahra1400 @7saba6 @ghazali3378@ziba890‍ @امmamane_mehraboon

2731

لیست اول @atiw @o__o_ 

@مامانبزرگپانیذ    

ذ‍ @anabelkatanchi    

@حامدشووونمo حنا و کیانا و مژگان و سوگند و کوکا و نهال و مریم و نی نی مریم تورک فاطی تورک هستی و شادی و هاله و همیار و ملیحه و نیکا و باهار و باهاره و مبینا و ریحانه و الناز. و دلا و الهام‌ها و جیرون و آوا و ماهور و و الهه ماه و آسنا و دلبند و زهرا و. نازنین.. آیناز آناهیتا.. آناهیتای ما ریحان گلی... آتنا. نازی و ساحل و رها و زینب و فرخنده و الناز و پاندا و اصغر و اکبر و و فاطمه مهتا.. مهدیه نرگس رویا.. نگار.. دنیا.. چویی.. مهتاب همتا. الهام. اوین غزل. غزاله.. حنا @حنای_من وفا ساناز ساناز سوئیسی بهنازهلن مینا مینا عسل نی نی.. عسل آوا سوسن. لیلا.. لیلا و حاجت برادر شوهرش نورالدین 

@پریسا_1992 @سوئیتر @ghazali3378 

@menel@ chekavak mgcidvkfc

@sholeeeee     @شینگل_پتو @1394000

@nafis_khanom @سامیه_هستم @سامانتابانو 

@saranazzz @قمریم‍ زهرا 

@sara25sep‍💚💙🧡 @هاناالسادات‍ زهرا زینب @عشق55 @lenaaaaa1234 @عشق5 تینا مهدیه نوجوان فاطمه @s123sa‍ @saratwin سارا @ترنم_ترنم ‍ @الماس1400 @دختربارونی66‍ @دختررویاها @مرمری1372‍ @نگاروحلما‍ و سلامتی عزیزانش @مرمر۷۵‍ @_emily @ایسان234‍ 

@عاشق__خنده @دخترخوشخنده 

@نگیییین     و سلامتی پدر و مادرش 

@fatemehzahra1400 @orkide121 @khoday_mer3p نازنین 1372 @شادی_رضایی‍ @99dokhtartanha پسرعمه دخی بهمنی نگار @1378sahar @ahir‍ @چاتا‍ شقایق شقایق 

@آب_هویج‍ @دخترلاکچری @هیژه @یک_دختر_ابانی @دختر_مهربون_باادب @هی_بیخیال @فرشتهm71 @مامان0فلفل0نمکی @آنید_پ @narngk @nafasam1370 @nafasrad97‍ و سلامتی بچه اش @درمسیرخدا @وروجکتم 

@مامان،مهدیار‍ @مائده6525221 و شفای بیمار مد نظر @دختر_لاکچری‍ فرحناز مهسا مهری نرگس مشهدی بیتا مازندرانی مهرانه عسلی هانیه دلنواز هانیه شیرازی.. مبینا.. سینا رضا.. محمد مهدی 

@آرزوهام3 @آرزوشکوه @baharr_76 @fftt 

@Avakin @Jigar فاطمه چیکا @77mary‍ 

مینا و خاطره و نی نی @یگانه_بلا_هستم_2 @پرنسس_مهربانم و سلامتی نی نی محمد قاسم و همسر @7saba6 @atresib‍ @elahemilany98 @بهار313 و دوستش @ریوار @ریواس۱‍ و خواهرش @موناآزادی‍ و شفای خواهرش @آناعشق‍ @turk_asana‍ @نیکی0 @کاپ_کیک_عصبانی @کاکتوس1234 رویا مریم @raaz5 @زیر_چتر_خدا عاطفه @Sahar_hunter

❤️لیست دوم @یارضاااااااااااااا و شفای بچه اش 

@nazpari95     و سلامتی برادرش و حاجت آبجیش 

نازی فاطمه شمالی.. @hopeful__1‍

@برگ_۲۲ @مهسان8668 @eshqbpayanm‍

@هورتانسیا زینب زهرا @شهنور @شهریورهفتاد @سپیدرود‍ @گلابتوننن @گیسووان @نگین9331 @رونیا83     @آرسامم     وشفای بچه اش و شفای همه بیماران اوتیسم @آرمان۱۴۰۰ @اردشیردرازدست

@جانی_دپ جانا @3573 کوثر رقیمو 

هدا @دختر_پاییز‍ مینا @sholeeeee  

@_2_wonder_woma  

صابره  و افسانه @ریحان__خانوم @ریحان_71 @دلبررر @دل_آویز معصومه @بانو_ماهتاب @آهویدشتم @آهوآرام 

@mahgol72 ‍@اآسنات و شفای بیمار مد نظر 

@sssatefeh شفاش @پرتقالتامسون @حنا70 @غزل70 فرخنده مهشاد الهام @پارکر و شفای محمد @aidoon‍@ nnngh @دخترافغانستانی‍ @یا_فاطمه_بنت_رسول‍ @فرانک20 @بهنیارگل‍ @بهارناز20‍@ _mobtala_ @ردمنا @7869zahra‍ @asaal7271‍ @72‍ @7272‍ شکیلا @اوپرا فریماه 

@ghasedak۱۳۱۴‍ @مادرجانیم و سلامتی بچه اش @کیاناااااااااا @سلین97829    

@bumblebee    

@blueeeesky    

@boymader     @عذرا_مث_برق_نرو پریسا @عروس_خانومااااا @naughty_girl

@مهسان93 پگاه @عطرنرجس1400‍ 

@7064sepideh@ marzii3

@shekasteh

لیست اول @atiw @o__o_  @مامانبزرگپانیذ     ذ‍ @anabelkatanchi     @ح ...

فدات بشم عزیزم فردا آزمون دارم دعام کنید خوب امتحانم بدم و قبول بشم🙏شدتا صلوات میفرستم💜❤💙💚💛🧡

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘
@nansi4218   ‍   @الماس1400    @الهــــــــام @تپلمپلیگوگلولی‍ @مامان،مهدیا ...

سلام خواهری خوبی گلم چه خبر 

حاجتت روا گلم برات آیه الکرسی میخونم 

۲۰۰ صلوات التماس دعا 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙

🦋🌻💕اسامی حاجت مندان 

@نهنگ_بیبال    ل @روسیاهدوعالم و آمرزش گناهان و آرامش روح پدرش @اووکادوشونم خوب شدن شوهرش @baradaran @دختر_لاکچری @خدایاحاجتمرارواکن‍ بهار@otaku @دخترتبریز

@دختر_مهربون_باادب    @منوبارون @رزقرمزرنگ و سلامتی باباش @آنید_پ    و حاجت یه بنده خدا 

@حنا70 @mahsa2xm @nyaz55و آبروش @آلما_آراد و شفای بچه اش @omecolsoum    

و پیدا شدن گمشده @پرنسااا    حاجت دل و سلامتی خودش و عزیزانش 

یک گل سرخ بهاره و خانواده و سلامتی مادر و برادر ش و. آرامش دلش stariiiو سلامتی مادرش 

فاطمه @الماس1400 و شفای مادرش @000raingirl000‍ @پری_شب @همراز79 @zendegi23 @ماه_نازبالام‍ @دختر_پاییزم۲۴ 

@دخترخوووب‍ و شفای بیمار مد نظر 

@درخواست_نده‍ مهدیه معصومه مبینا عسل @بانو_80 @گچگ_کرمانج @maryamgoli437 و شفای باباش @شیرینی_رولتی‍ @ایسان1400 و شفای مادرش @tanhayemaghror2 @مروارید_بنفش 

@raha7594‍ و خواهرش @bahardokh @شیداr @اووکادوشونم @مشهدم @atefe71h @شیداr @آهویدشتم @dey_mahi @جانان_1 @جا_نان @bهار     

@niiiuuushaaa 

@anini @دل_دریاییم @زیوار @mj_mr @7saba6@شولا۹۹@مامیامتین @منوبارون @ماه_تین30096 @titiny@ثنا3     

@_امmamane_mehraboon @یاشهیدکربلاادرکنی @مامالی3 @میناابی

@asheghekhoda001 @ریحون74‍ @آذر_57‍

@بهار7230 یسنا @mahsa2xm لیدی 

سارا هانیسا @roxa7777777 @mari_joan‍ 

@حسنیوسف۰‍ کیمیا آزادی 

بهزاد و هاجر.. @فنجولی شفای مادرش و دوستش.. شفای حسین کوچولو 

ادامه اسامی 

@غزلبانو38     ‍ @21shaghayegh    و شفای بیمار بد حال @ریحان__خانوم @صبا123    و شفای مادرش و سلامتی خودش و عزیزانش @sahra212 

@دختررویاها سلامتیش @ببعی۷۸     @balon و شفای برادرش @همسرمparsa‍ @یارضاااااااااااااا @هانیه_دلشکسته‍ و سلامتی مسافر @درجستجوی_بهشت‍ @دختر_لاکچری شاهکارخلقت @nafasam1370 @خدایاحاجتمرارواکن‍ و سلامتی همسرش و عزیزانش @nafasrad97 

@nafasam1370   و سلامتی عزیزانش @گرگرآک @صبا123 و شفای مادرش و سلامتی خودش و بچه هاش تینا مهشاد و سلامتی آبجیش بهار مبینا آوا هوپانگ @تمناهستم @بارانی_ @دلال ‍مژگان عشق آقامونم @rahamil80069‍ @marzii3 @سارای1400 @malake_yazdahom‍ 

‍  @asmaaaajooooon

@sisbsjajajsjjsjspp و دوستش @آب_هویج حفظ آبروش و موفقیت و خوشبختیش هستی 

@dokhte_shiraz سلامتیش و دامنش سبز بشه @مادربزرگپانذ حاجت دل و شفاش @h5472 @singeljooon‍ @khorooskhoon‍

کاربر مامان دختر @کاجولم  و برادر شوهرش 

@جیییییییییییغ1بنفش‍  و شفای دوستش @opyuhugygy‍

🌿💚💕ادامه اسامی دوستان @آیه_جونتونم    

@مامان،مهدیار @فرشتهm71    

@mary_pak   به عشقش برسه ازدواج کنن 

@درمسیرخدا و امین آقا @هاناالسادات    

@1365b @عشقمm1398‍ @دیزاد ‍@ابرو_پشمکی 

@کاربر_نی_نی_سایت      @سالادفصلmz‍ @شکوفهz69‍ @بانوی_نی_نی_سایت 

@chyf @یاقوت78 @_پیشی_ 

@dokijoon1986‍ @آااااااا @aramesh_mahz‍

@خانوووووم3یاسی @خونهپدرشوهر‍ و شفای بیماران مد نظر 

@هدااااا 

@شیان @یاالهی_و_ربی_و_سیدی    یدی‍ Yegiii

مهشاد و سلامتی آبجیش گوگولی 

@هانیه_دلشکسته پروانه یک گل سرخ

@hhana54 @غمگین1379 @قاراقیز و سلامتی خودش و عزیزانش @marmariiii

@مامان_طه2 @ارامشم1370 @99همتا @basedr رویا و موفقیتش @goli199h فندوق 

0archer0 @naze1375 @kimi1000 @kissable‍ فاطمه خانم @Baran65 @غریبه_تنها زهرا @ملکه_یخی_ام @دخترخوابالو‍ @f_mehr @biniyaz‍ @فائززهههههه زینب و سلامتی عزیزانش و شفای مادرش 

@دایورت @rahr‍  @1376zahrashonamm‍ 

@خانگل‍ @خیزارن @مفید900 @maahttabb و

سلامتی بچه هاش 

@زهرا1377 @adrina_____ دامنش سبز بشه@پانیذ1394

@fa2021@ yazynab

@jojojoooon 

@دخترباران84  @گلابتوننن و سلامتی مادرش

@12345dara12345 الهه کورد کاربره الحمدالله 

@angel74   و سلامتی نی نی    گلگلی @helen67 @nilofar808abi @دختر_طبیعت_    

@fateme_369 @دخترآینه الهه جان @elahe_sharghi‍

@eligon @اثبهعث فاطمه محدثه 

@leylaa132 

@افراح_bent_العرب_    

نینا @حناموسوی ‍ و شفای بیمار مد نظر @Pocoyo1‍ و شفا و سلامتی عزیزانش @خانگل @خیزارن @خانمحاجآقا @مادرفرانکی‍ @فرانک20 و آمرزش گناهان و آرامش روح پدرش @سیاهیشب و آرامش روح پدرش و آمرزش گناهانش @yaghotekabod @turkizi @روسیاهدوعالم و آمرزش گناهان و آرامش روح پدرش آرزو حاجت دلش و آمرزش گناهان و آرامش روح پدرش@naghme_a

@turk_asana‍ و سلامتی عزیزانش و حاجت دلشون @sm1le‍ و عزیزانش معصومه @دل_آویز @دل_دریاییم @سامیه_هستم @اووکادوشونم @رونیا83 @raha7594 و سلامتی مادرش و عزیزانش @mamanpsari @maman333 

@nazpari95 و سلامتی برادرش و حاجت آبجیش @کیاناااااااااا @مامان_آسنا شفاش @آرسامم @میناخانوووووم @مینااااااااااام @ghasedak۱۳۱۴‍ @aram_maman @هانیه_دلشکسته‍ @saratwin @elahemilany98 @ 

@mahsakhanooom78‍ @پرنسااا و سلامتی عزیزانش @مهراوه_19 بچه خواهرش.. مهشاد و سلامتی عزیزانش بهار و عزیزانش زهرا اوتاکو 

@hhana54 شاهکارخلقت @انارخاتون @omecolsoum @sigoli32 @nargesy1382

@گیس_فلفل‍ @آی_ام_قنبر @غمگین1379 @قاراقیز و سلامتی خودش و عزیزانش @آشرشته و شفای همسرش @janikoo و شفای همسرش @سایه1399 @ترنم987 @k54و سلامتی مادرش @حصارسکوت و شفای مادرش @bavan و شفای مادرش @صبا123 سلامتی خودش و شفای مادرش

مژگان سلامتی زینب و عزیزانش فاطی تورک مهتا مهگل و سلامتی عزیزانش @zibajoon @mahsaa78 @مهبانا @روح_آنابل2‍ @zahraayat و شفای مادرش @hale111‍ 

@ریما1370‍ نیره @jojojoooon @jungkooklover پگاه شکوفه پارمیدا @یگانه_بلا_هستم_2 @امmamane_mehraboon @نازنین1372 @7saba6 @دختربارونی66 @ترنم_ترنم @بهاااااران @دخترلاکچری20 @فرشتهm71 @درمسیرخدا@پری_دریایی_جراح @مامان0فلفل0نمکی @maryamgoli437 و شفای باباش @@آیسون1 و برادرش @saberehhhhhh و افسانه@گوشواره_گیلاس و خاله اش@تابستونگرررم @رزقرمزرنگ شفای باباش @شینگل_پتو @sholeeeee @منتظرررررظهور @اشکدوسابقم @سارانارگل @ستیا95مهسا73 و شفای مهدی @بیرجند۰۴ @هانی_مون @هانی_هستم @همون_راد @کاکتوس1234 @ظهور_313 @افسانه96 @narngk122 و سلامتی عزیزانش @nafasam1370 و سلامتی خودش و عزیزانش @nafasrad97 و سلامتی عزیزانش