2733
2734
عنوان

تو رو خدا کمکم کنید دارم دیوونه میشم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1326 بازدید | 26 پست
من شیردوش برقی دارم می تونم هم ببرم ولی هم اینکه شستن و استریل کردنش سخته هم اینکه مثلا اگه بیرون باشیم گرسنش بشه چه کنم نمیشه تو اون گرما شیر رو ببرم که. فکر کنم می خواد اولین سفرشو بهم کوفت کنه
دست هایی که کمک میکنند بسیار مقدس تر از لبهایی هستند که دعا میکنند(کوروش بزرگ)
اره اگه داره دندون در میاره نمیتونه بگیره درد داره به هر حال نگران نباش از این شیردوشای پلاستیکی بگیر ایرانیشم بگیر نه خارجی خیلی خوبن شستشنش هم راحته وزنی هم نداره ببر انشاءا.. خوش بگذره
انقدر هم سخت نگیر هیچی نیست بابا من شاغلم هر روز یه مصیبت واسه شیر دادن پسرم داشتم تموم شد فقط من بیخودی حرص و غصه الکی می خوردم
روح پدرم شاد که استاد مرا گفت / فرزند مرا عشق بیاموز و دگر هیچ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پریسا جون شیر من خوبه خیلی نمیدونم چرا اینجوری میکنه.
ترنج جون منم همین فکر رو می کنم نمی دونم چرا اینجوری میکنه.
نور جون یعنی دندونش درد میکنه نمیتونه سینه بگیره و شیشه می تونه بگیره.؟؟؟ خدا کنه.دارم دق می کنم. یعنی خوب میشه؟؟؟
ایشا... که خوب می شه
شاید همون دندونش باشه
برا نگهداشتن شیر تو مسافرت هم از این کیسه های خنک نگهدارنده بگیر
تو هایپراستار دارن
دونه ای 1800 تومان فکر کنم
ایشا... که مسافرت بهت خوش بگذره

به هر قیمتی پادشاه باش حتی اگر قلمروات به اندازه عرض شانه هایت باشد.

نی نا خیییییییییلی حساسی البته من نی نی ندارم

ولی با این روش که گرسنه اش نگه داری تا از خودتون شیر بگیره فکر میکنم جواب بده
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
نوشین جون از دیشب شیر نخورد از گرسنگی داشت جیغ میزد وگریه میکر ولی سینه نمیگرفت:(
من تجربه خودم رو می گم نمی دونم ولی پسر من وقتی داشت دندون در میاورد سینه نمی گرفت وقتی کلی باهاش ور رفتم و .. مجبور شد که بگیره گاز می گرفت طوری که واقعا شیر دادن بهش شده بود یه مصیبت
برام خیلی جالب بود که این بجه به خاطر اینکه گاز نگیره دیگه سینه رو نمی گرفت البته قطعا خودش هم درد داشت ولی حاضر بود شیشه رو بگیره البته این نظر شخصی منه
روح پدرم شاد که استاد مرا گفت / فرزند مرا عشق بیاموز و دگر هیچ