2733
2734
من این ماه روز 17 پری رفتم سونو گفت دو تا فولی 20تا 24 داری. قرص کلومیفن خورده بودم. ولی هیچ ترشحی نداشتم تا الان که روز 23 پری هستم. یه شب در میون هم نزدیکی دارم. ولی ممکنه ازاد نشده باشه؟ اصلا حتما باید تخمک ازاد بشه تا باردار بشیم؟
خداجونم ممنونم ازت که حاجتم رو دادی. امام رضا جونم ممنونم که واسطه بین من و خدای بزرگ شدی تا منم مامان بشم. عاشقتممممممممم.
پریهات چند روزه است؟
حتما آزاد شده.
تخمک با اسپرم لقاح پیدا میکنه،وقتی تخمک نباشه اسپرم با چی لقاح پیدا کنه آخه؟؟؟؟
الا بذکر الله تطمئن القلوب... پسرم نفسم... دخترم آرامش قلبم ...همسرم سایه سرم  
عزیزم به فولی 20 و 24 میگی پایین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوب باید دکترت هاش سی جی برات میداد تا ازاد شه
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
پری هام با دارو 28 روزس. ولی ترشح ندارم اصلا. قبلا که تنظیم نبودم ترشحات قبل از تخمک گذاری رو داشتم.
خداجونم ممنونم ازت که حاجتم رو دادی. امام رضا جونم ممنونم که واسطه بین من و خدای بزرگ شدی تا منم مامان بشم. عاشقتممممممممم.
ماه قبل که اصلا فولی بالاتر از 7میلی نداشتم رفتم پیش دکترم گفتم امپول بده ولی گفت لازم نیست.