2737
2739
چون من هیچ سررشته ای از نگهداری گل ندارم میترسم بخرم وبعداز مدتی خراب بشه ولی الان میخوام بجای گل مصنوعی برای خونم گل طبیعی بخرم راهمایی میکنین دوستام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
salam man tooye khonamoon pore gole tabiei hastesh.avalin goli ke behet pishnahad mikonam bamboe
به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.
دومین پیشنهادم گل شلفرا
به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.
2740
are negahdarish fogholade sadast
faghat bayad hododan mahi yebar abesho avaz koni va abesh ro aval bezary chand saaty kenar ta koloresh bere hamin
ببین بن سای کلا به درختای کوچیکی میگن که تو گلدون میکارنشون هر نوع درختی میتونه باشه. من خودم ندارم چون خونم خیلی خیلی کوچیکه ولی خواهرم داره میگه نگهداریش آسونه. تو گوگل عکس نوعای مختلفش هست
ببین بن سای کلا به درختای کوچیکی میگن که تو گلدون میکارنشون هر نوع درختی میتونه باشه. من خودم ندارم چون خونم خیلی خیلی کوچیکه ولی خواهرم داره میگه نگهداریش آسونه. تو گوگل عکس نوعای مختلفش هست
2706