2737
2739
عنوان

درد و گز گز کف پا

| مشاهده متن کامل بحث + 5513 بازدید | 24 پست
 باشه ممنونم

سلام منم چندماهی دچارش شدم دردپام بیشترقسمت پاشنه پام هست ووقتی که بیدارمیشم ازخواب دردش بیشتر کف پام هم داغ میشه هنوز ازمایش نرفتم ولی چندتادلیل داره یادیابت یاچربی خون وکبد چرب وب خاطر کمبود منیزیم هم این علائم ممکنه باشه

] «يا ليتني کنت معکم فافوز فوزا عظيما»
سلام منم چندماهی دچارش شدم دردپام بیشترقسمت پاشنه پام هست ووقتی که بیدارمیشم ازخواب دردش بیشتر کف پا ...

واای چه بد ،انشاءالله که چیزی نباشه ،شما هم یه چکاپ بدید مطمئن بشید 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت تیکرم آبی موند  پسرم هدیه امام حسینمی🥰♥️1402/09/28 بالاخره تکوناتو حس کردم مامانی 😍🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وقتایی هم که میدوم پاک خیلی درد می‌کنه انگار میخواد بشکنه ،نمیدونم چرا اینجوریه 

یعنی استخونام ضعیفه ؟!!!

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت تیکرم آبی موند  پسرم هدیه امام حسینمی🥰♥️1402/09/28 بالاخره تکوناتو حس کردم مامانی 😍🥺
2731
سلام عزیزم شما خوب شدین مشکلی نبود وقتی این علائمو داشتین؟

نه عزیزم هنوز هم همینجورم رفتم متخصص نوار عصب گرفت ،گفت چون بیرون زدگی دیسک داری به عصب پات فشار میاره ،هنوز هم همون حالتارو دارم وقتی سرما هم میخوره تشدید میشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شما هم اگه این حالتارو داری حتما برید پیش متخصص خیالتون راحت بشه ♥️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه عزیزم هنوز هم همینجورم رفتم متخصص نوار عصب گرفت ،گفت چون بیرون زدگی دیسک داری به عصب پات فشار میا ...

سلام خوبی عزیزم..منم دقیقن شماشدم دوماهه و.دکتر زیاد نمیرم چون ب دکترها اعتماد ندارم البته دکترخوب باشه میرم ولی دکتر خوب تواینجا زیاد نیست..من خیلی اذیتم سوزش وگزگز واینا واینکه ساق پاهام ۵دقیقه راه میرم یا پا اجاق آشپزی میکنم میخادبشکنه وضعف وسنگینی داره وبیشترهم پای چپ هس بی حس هم میشه ولی بیشتر همین حس گزگزوسوزش وضعف شدیدداره .ازماسش دوبار دادم املاح والکارولیت ها نرمال بودن آهن وهمه نرمال فقط کلسیم بالای رنج نرمال وهمون لنفوسیت هم بالانس دوتادکتر داخلی رفتم  طرف مکف تامیتونی راه برو از بی تحرکی حتی ب کلسیم ولنفوسیت بالانگانکرد انقده تحریم بالابودن همیشه دوماهه قبل یهو گردنم خاس بشکنه بادردش ازخواب پرسیدم وجیغ توخواب زدم وهمون روز ضعف وسوزش افتادتوپاهام وپای راستم خیلی خیلی کم مشکل داره وپای چپم داغونه دوماهه ومیترسم خدای ناکرده چیز جدی پشت این ضعف ومشکلات پای چپم باشه مادرم هم یه دوساله مریض شده  وبا نفهمی دکترا زمین گیرشدوبخلطر اون مجبورم نگم مریضم ک غصه نخوره شما بهترشدن انشالله یا باایتراحت یاداروبهترشدیفقط  یک پاون بود یاهردوپا من کمردردنیستم ونشدم فقط پای چپم خیلی مشکل دارنده دوماهه وضعف داره

سلام خوبی عزیزم..منم دقیقن شماشدم دوماهه و.دکتر زیاد نمیرم چون ب دکترها اعتماد ندارم البته دکترخوب ب ...

من هر دو پام بود عزیزم ویتامین دی کمبود شدید دارم ولی کلسیمم معمولی بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
من هر دو پام بود عزیزم ویتامین دی کمبود شدید دارم ولی کلسیمم معمولی بود

سلام عزیزم آبجی جونم انشالله همیشه سالم وتندرست وشادباشید و سمت دکتر راهتون نیفته برام دعاکنیدتوروحدا چکاب دیروز دادم حتی میترسم ب دکتر نشون بدم مشگل من مادرم هس ک زمین گیر شده وپرستاریش میکنم وجز من هیچکسی رو نداره انشاله بالارفتن انزیمای کبدی من مشکل جدی نباشه توروخدا برتی مادرم ومن هم دعاکنین ک خداجون خودش شفا بده هم ما هم همه مریصارو شفای عاجل عطاکنه ومنم مشکلم جدی نباشه انشالله .ممنون جواب دادی عزیزم هروقت دعاکردی برای همه وما هم دعاکن انشالله خدا عمر طولانی وایمان قلبی وسلامتی ب شما وعزیزاتون عطاکنه 

سلام عزیزم آبجی جونم انشالله همیشه سالم وتندرست وشادباشید و سمت دکتر راهتون نیفته برام دعاکنیدتوروحد ...

سلامت باشید خیلی ممنون همچنین برای شما . انشاءالله هر چه زودتر مادرتون لباس عافیت بپوشن 🌹

خودتونم نگران نباشید و ب خودتون استرس ندید همهچی دست اون بالاییه انشاءالله خودش نظر کنه و مشکلی نباشه .

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40