2737
2739
عنوان

عاشق یک مرد متاهل شدم کمکم کنید دوستان + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 876 بازدید | 66 پست
قباحت داره انقد زوم کردی فهمیدی مواش فره مگه خودت ناموس نداری  این آقا زن داره استارتر هم عاشقش ...

اره  والله من براش فخر الزمانم  زنش هم بهجت الملوک😂😂😂

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاهله برو از یکی دیگه خوشت بیاد بنت العرب

😂😂😂😂  ان شاالله خدا اون برای زنش نگهداره   شوخیه😂

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
2731
2740
😂😂😂انشاالله اگه مجردی ،خدایه بخت خوب نصیبت کنه،اگه متاهلی خوشبخت باشیددرکنارهم

عزیزم خیلی ممنونم بابت دعای قشنگت😘😘😘

کلا خیلی با شخصیته من آدمی هستم که به شدت عاشق شخصیت آدم میشم تا قیافش فک کن یکی خیلی خوشگل جذاب اما ...

ههمینطوره.تو فامیل ی خانوم خیلی خاکی داریم وقتی میشینه حرف میزنه آدم با خودش میگه کاش اخلاق ادب زبون مهربون صثبور بودن و معرفت کل چیز خوب برا من بود.یکیش هم خوشگل از اون قری فریا اما میشینه پیش آدم یه تیکه یخ.آدم باید فاصله بگیره ازش تا یخ نزنه

🤣🤣🤣برو بهش بگو من رفتم اون دنیا برگشتم بهم گفتن اگر تو باهام ازدواج کنی جات بهشته😜

فکر خوبیه هااااا😂 بعد اونجا ازش خواستگاری کنم 😂😂 بیچاره زنش  ان شاالله خدا خودش زنش حفظ کنه

2706