2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها ....الی چه جیگریه دخملی ان شاءالله خدا حفظش کنه...راستش من قرار بود این ماه دوباره اقدام کنم ولی رفتم دکتر وکیست داشتم دکترم بهم دارو تحریک تخمک گذاری نداد وگفت خودت این ماهو اقدام کن ..  بعدش اینکه مت پردنیزولون رو اشتباه خوردم ودکتر گفت ممکنه اثر نکرده باشه یعنی ممکنه دوباره سقط بشه یا پوچ بشه...حالا فردا دوباره میخوام ازمایش سی دی مارکرا رو بدم ان شاءالله که اثر کرده باشه ولی حتی اگه نکرده بود دوباره دوماه پردنی میخورم بعد میرم اقدام ....نمیخوام روزه شک دار بگیرم فقط با دلای مهربونتون برام دعا کنید ....خیلی دوستون دارم 

خدای مهربونم ازت ممنونم که این معجزه رو تو اوج ناامیدی بهم بخشیدی ازت خواهش میکنم خودت برام حفظش کن قول میدم از امانتی که بهم سپردی خوب مراقبت کنم 
2731

نی نی سایت خر است ...

زود وارد میشه اما خیلی خره ...زشت شده   

باری انشالا پری نیاد ...نی نی جاش بیاد عزیزم  

ننه ریحان زیمانت کی هس التماس دعا ...من دوروز پیش بی بی چک زدم مثبت شد ...  

اما دیروز با درد زیاد لخته خون اومد ..فک کنم سقط شد  

والا دیه ندونستم ..کاذب بود یا مثبت ..

جلوگیری هم طبیعی و کاندوم بودالبته کاندوم ممکنه پاره هم بشه   

خلاصه ناخواسته سوپرایز نشدم ..خخخخ

مریم 23 ..نسیم..بارانک ..جانی ..پرنیان ..ننه کیان همه منتظرا انشالا حاجت دلشون روا شه اینماه عزیز انشالا

مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...

سلی  به به ببین بهت میگم اقدام کن گوش نمیدی خود نینی میخواد بیاد.

کاش چیزی نمیشد نینی میشد   

منم که پری تشریفشو اورد چه کنیم دیگه قسمت ماهم اینجوریه  

----√خُــداونــدا💚؛نــاامــیـــد مــکن هـرکـه بـه درگــاهــت پــنــاه آورده اســت√----

باری  

نه بابا زوده هنوز ...

انشالا بحق این ماههای عزیز.خودت بزودی حاجت رواشی ...انشالا عزیزم   

مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...

پخخخخخ.کجایین  

سلی برا منم یباد دیدم خط افتاده هاله بهد چندساعت.ولی پریود شدم خخخ.جلوگیری هم دارم .ولی همش استرس دارم  

بارانک حنا پرنیان الی و بقیه همتون بترکید

تمام😆😆😆

خداوندا گاهی یه نگاهی...شکر بابت همه ی داده ها نداده ها

ممنون سلی ولی فعلا که قسمتم نیست نمیدونم چرا خدانمیخواد

به به سروینی چطوری دخمل گلت بزرگ شده؟ازطرف من ببوسش

----√خُــداونــدا💚؛نــاامــیـــد مــکن هـرکـه بـه درگــاهــت پــنــاه آورده اســت√----