2733
2734
عنوان

لطفا اونهایی که دخترشون بلوغ زودرس داشته بیان . خواهش می کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3577 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

می خوام بدونم این که موهای زائد داره زخیم میشه یعنی ممکنه پریود بشه و کوتاه بمونه؟

عزیزم نگران نباش منم علایم بلوغ زود رس داشتم اصلا امپول نزد مامانم برام ب کل پریودمم ب موقع شدم ینی ۱۴ سالگی 

و الان قدم ۱۶۷ 

نظرتون محترم ولی نظر پزشک برای من ملاک بود . دختر کلاس سومی با قد 130 که نباید رشدش متوقف بشه

ایتارتر حتمی بزار دخترتو کلاس ورزشی خیلی کمک میکنه به تنظیم هورمون 

من والیبال بازی میکردم زیاد

2731
ببین عزیزم اصلا بحث بلوغ تنها نیست دختر من قدش کوتاه بود و این بلوغ زودرس باعث توقف رشد میشه

دخرتر شما الان قدش چقدر هست ؟ چند وقته تزریق میکنه آمپول را؟

نظرتون محترم ولی نظر پزشک برای من ملاک بود . دختر کلاس سومی با قد 130 که نباید رشدش متوقف بشه

اگر داروها رو در زمان مناسب شروع کردید، نگران بقیه موارد نباشید 

زمان محدودی دارید، از ورزش و مکمل های افزایش قد غافل نشید... خداروشکر نظر پزشکتون هم براتون مهمه، پس حتما در مورد مکمل باهاشون مشورت‌ کنید

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.
اگر داروها رو در زمان مناسب شروع کردید، نگران بقیه موارد نباشید  زمان محدودی دارید، از ورزش ...

هر روز بهش یه دونه کلسیم دی میدم . مدرسه ها تموم بشه کلاس ورزشی هم میذارم . هم زمان هورمون رشد هم دارم استفاده میکنم . تو این 6 ماه 5 سانت بلند تر شده

رو قد خیلی تاثیر داشت؟

اره من خیلی خیلی تپل بودم 

همیشه وزنم از همکلاسیام بیشتر بود مامانم حرفه ای فریتاد والیبال 

ینی حدود هشت سال بازی میکردم اندامم کشیده و قد بلند شدم

2706