2733
2739

دوماه مونده تا کنکور

هنوز هیچ غلطی نکردم

نه تست نه جمعبندی کلی مباحثم مونده که هنوز نخوندم

امسال بابام بازنشسته شد اصصصصلا نتونستم حتی یه کلمه درست درس بخونم بسکه به طرق مختلف آزار میده یا باهامون بحث میکنه یا همش میاد حرف میزنه یا با داداشم تفنگ بازیو اینا میکنه

از وقتی نشسته خونه برااینکه بیکار نباشه درس داداشمو گرفته دست خودش

قبلا مامانم با داداشم کار میکرد میبردش تو سالن یا میز آشپزخونه که هم اون بتونه بخونه هم من

بابام میارتش تو اتاق بغلیم فیلمای معلمشو با صدای بلنننننند براش میزاره تازه میز داداشمم چسبونده به در ورودی در اتاقم نمیبنده یا با صدای بلند قرائت قرآن باهاش تمرین میکنه

بهشم میگم میگه تو که به هرحال قبول نمیشی بذار این بچه راحت باشه

قلبم درد میکنه بسکه حرص خوردم ازش

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برو کتابخونه

نمیزاره

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉
2738
بیا خصوصی منم کنکوریم کمکت میکنم 

عه مرسی اومدم

2706