2733
2734

دختر من ۵ ماهشه شبا میخوابه ولی ۶ صبح بیدار میشه از وقتی بیدار میشه نق میزنه و وقتی میخوام شیشه شیر بدم پس میزنه و گریه میکنه (از اول شیرخشک میخوره) کلا طول روز همش بیقراره انگار دنبال چیزی هست یه لحظه نمیشه زمین گذاشتش یه لحظه ولش کنی میوفته رو گریه شدید شیر هم که میخوره بعدش آروغ میزنه و کمی شیر بالا میاره اینطور علائم های بچه عادیه ما خودمون مشکوک به رفلاکسیم چون اخه ۵ ماهشه احتمال نفخ کمه 

پرنسس مامانی (♡ماه مادر♡) مهنیا😍

وزنش چقدره 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببر دکتر

قرص نکسیوم بگو بنویسه

خارجیه سخت پیدا میشه ولی عالیه

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2740

شیرخشک انتی رفلاکس بگیر

پسر منم رفلاکسی بود از اول، از ماه ۵ غذای جامد رو شروع کردیم زیر نظر دکترش

خیلی راضیم و وزن گیریش خوب شدش

کولیک هم شاید داشته باشه

قطره بایوگایا خیلی خوبه

Do not give what is holy to the dogs; nor cast your pearls before swine, lest they trample them under their feet, and turn and tear you into pieces

اینا علایم رفلاکس هست 

بد شیر خوردن 

مکیدن انگشت 

جوشای ریز 

کوبیدن سر به شانه مادر 

کشیدن موها 

سکسه طولانی 

یخ کردن یهویی دست و پا 

گریه های طولانی و سر ساعت 

حس خس سینه 

تک سرفه خشک 

شیر خوردن در خواب 

بالا آوردن با جهش و مقدار زیاد 

کشیدن دست ها و پاها موقع گریه

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه