2737
2739

یک خانم سیدی تو مدرسه ما معلمه ۱۰ ساله ازدواج کرده و بچه نداره. هر کس میتونه دعا کنه به نیت بچه دار شدن خانم عقیلی و هر چند تا میتونه صلوات بفرسته.

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.

چشم

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دلم خیلی شکسته وخیلی حاجت دارم. 

ولی وقتی بهش فکر میکنم میگم خدایا اگه لایق اجابتم دعا درحق این خانم اجابت کن. 

یا الرحمن الراحمین. 

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.

من تاپیکای شما رو خوندم. واسم سوال شده واقعا. درک این تضاد واسم سخته. تو این اوضاع آدم واسه چی باید دعا کنه که بچه‌دار شه یا اصلا یه شخص دیگه‌ای بچه بیاره. به نظرم خدا رحم می‌کنه که بهشون بچه نمیده. اصلا چه آینده قراره داشته واشه وقتی حال نسل ما این شکلیه‌؟ مگه تو گذر زمان که دیدم و تجربه کردیم مگه اوضاع بهتر شده که تو آینده هم بهتر شه؟ از یه طرف می‌گن بخور و نمیر زنده ایم و حسرت همه‌چی به دلمون مونده از اون ور زور میزنن  بچه بیارن که اونم حسرت به دل بزرگ شه.

گل سرخم چرا پژمرده حالی؟         بیا قسمت کنیم دردی که داری بیا قسمت کنیم، بیشش به من ده                                        که تو کوچک دلی، طاقت نداری!  
2740