2733
2734
عنوان

کیا هالوکس والگوس دارن؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7030 بازدید | 67 پست
۱۴ ۱۵ سالشه اره از ۹ سالگی تا الان پد و اتل و اسپیلنت و ....... چیزای دیگه استفاده کرده ولی اصلا بهت ...

چندتا دکترببرین 

هنوز زود نیس براعمل؟

باماهم ب اشتراک بذارین لطفا

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه
عکسه پاشو بزارم؟

بزار عزیزم

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این پاشه وقتی از رو زمین برمیداره انگشت شستش میاد رو اون یکی انگشتش

عزیزممم چقد زیادشده😢

برا عمم همینقد زیاد بود ولی اون انگشت بغل شصت میفتاد رو شصتش

شاید ۲۰سال پاش اونجوری بود ولی آتل بست از هم جداکرد الان گفت ورزش پا میرم دکتر گفته خوب میشه

خودمم پد سیلیکونی برا داخل کفش خریدم ولی خیلی موثرنبود ایندفعه باید آتل بخرم

2728
عزیزممم چقد زیادشده😢 برا عمم همینقد زیاد بود ولی اون انگشت بغل شصت میفتاد رو شصتش شاید ۲۰سال پاش ...

اره خیلی زیاد شده پاش تو هرکفشی نمیره اگرم بره وقتی که میپوشه یه استخونه بزرگ از کفشش میزنه بیرون

من تازه عمل کردم هر سوالی داری بپرس 

سخت نبود؟

هردوپا؟یا یکی؟

بیمه قبول میکنن یاخیر؟

کدوم شهر و کدوم بیمارستان عمل کردی؟

پاهات خوشگل شده !؟

2740
سخت نبود؟ هردوپا؟یا یکی؟ بیمه قبول میکنن یاخیر؟ کدوم شهر و کدوم بیمارستان عمل کردی؟ پاهات خوشگل ...

بیمارستان آرمان 

تهران 

دکترم بیژن ولی الهی 

پاهام خیلی خوب شده ای کاش زودتر از این عمل میکردم 

به نظرم بهتره هر ۲پا باهم عمل بشه 

چون دوران نقاهتش فرقی نمیکنه 

یعنی قطعا شما وقتی ۱پا رو عمل میکنی همون مشکلات رو داری 

در عوض اتاق عمل و .... یکبار میگذرونی

سختیش ۲هفته ی اول هست که حتما یکی باید کنارت باشه 

بعدش خودت میتونی راه بری 

سخت نبود؟ هردوپا؟یا یکی؟ بیمه قبول میکنن یاخیر؟ کدوم شهر و کدوم بیمارستان عمل کردی؟ پاهات خوشگل ...

بیمارستان من تامین اجتماعی قبول نمیکردش 

آزاد حساب شدش 

مدارک رو دادم تامین اجتماعی  گفتن ۵ماه زمان میبره نمیدونم چه قدر از هزینه رو پرداخت میکنن

ولی از من به شما نصیحت هر چه زودتر عمل کنید 

تازه الان لذت راه رفتن و کفش پوشیدن رو میفهمم 

بحث زیبایی یه طرف ،بحث اینکه پام راحت تو کفش جا میشه 

هر چی بخوام راحت میپوشم 

اصلا عمل سختی نیست فقط کافیه یکی کنارت باشه که کمکت کنه 

به هیچ وجه درد نداشتم تو ناحیه ی عملم 

فقط چون از کمر بی‌حس شده بودم سردرد گرفتم 

بیمارستان من تامین اجتماعی قبول نمیکردش  آزاد حساب شدش  مدارک رو دادم تامین اجتماعی &nbs ...

سلامت باشی عزیزم

خداروشکر ک راضی هستی

ولی خیلی شنیدم عملش سخته ترس برم داشت

من کفشام دفرمه میشن بدم میاد خیلی 😖

البته هنوز خیلی زیاد نیس فعلا با پد کفش بهتر شده بنظرم

باید ی اتل هم بخرم برا خونه روزی دوساعت ببینم تاثیرش چجوریه

ومجبورم کفشایی بخرم ک جلوشون پهنه و درواقع کفشام پیرزنی میشن چون هنش طبی میخرم بجز کتونی البته

عزیزممم چقد زیادشده😢 برا عمم همینقد زیاد بود ولی اون انگشت بغل شصت میفتاد رو شصتش شاید ۲۰سال پاش ...

سلام عزیزم عمه تون پیش چه دکتری رفتن ؟تهران هستن ؟

منم این مشکل رو دارم پاک داخل کفش خیلی اذیت میشهاگه خودتون اقدامی کردید و شصت پاتون اصلاح شده لطفا بگید

سلامت باشی عزیزم خداروشکر ک راضی هستی ولی خیلی شنیدم عملش سخته ترس برم داشت من کفشام دفرمه میشن ب ...

من ۱۰ ساله میخواستم عمل کنم از همه این حرفها ترسیدم 

سختی عملش واسه اینه که حداقل ۲هفته باید بخوابی ویکی کنارت باشه 

ولی درد خاصی نداره مثلا استخون درد و .... 

کفش مخصوص میدن بهت میتونی راه بری 

البته از دکترتون بپرسید گچ میگیرن یا پانسمان میکنن 

گچ گرفتن سخت تره از پانسمان هست 

2706